Jest rozmaicie: różne style, wykończenia, ceny. Prezentujemy 10 nowości zegarkowych.

Hit tego sezonu to połączenie różowego złota i granatu. Takie zegarki ma w kolekcji m.in. marka Lours czy Guess oraz Lacoste (tu w wersji bardzo casualowej). Lacoste w tym sezonie zaprezentował też inny ciekawy model. Niespełna wiek po tym jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie koszulce polo z krokodylem (1927 r.), wzór tkaniny sprytnie wykorzystano na sylikonowym pasku zegarka. Połączenie delikatnych wyżłobień oraz lekko zmatowionej kolorystyki daje ciekawy efekt - na pierwszy rzut oka wydaje się, że zegarek zrobiony jest z dzianiny. Model ten dostępny jest w sześciu wariantach kolorystyczny (zielony, czerwony, biały, granatowy, czarny oraz szary).

Zegarek marki Guessfot. Guess

Z kolei gadżeciarzy zainteresować może nowy G-Shock wyposażony w Bluetooth 4.0. Zegarek łączy się ze smartfonem skupiając się głównie na synchronizacji związanej z odtwarzaniem muzyki - możliwa jest za jego pośrednictwem regulacja głośność czy ?przeskakiwanie? z utworu na utwór. Ponadto zegarek rozpoznaje nazwę wykonawcy i wyświetla ją na ekranie cyferblatu.

Są też oczywiście modele bardziej eleganckie, np. ten z kolekcji Guess - na brązowym, skórzanym pasku, z granatową tarczą i stalową kopertą w kolorze różowego złota.