Marka Digel wprowadza do sklepów nową kolekcję inspirowaną tropikami i klimatem Los Angeles. Ubrania zostały podzielone na dwie grupy kolorystyczne Tropical Pool i L.A Downtown.

Popołudnie nad basenem, tropikalna aura zainspirowały projektantów kolekcji Digel do stworzenia gamy kolorystycznej obejmującej paletę delikatnych błękitów i odcieni bordowo-czerwonych, oraz przydymioną jadeitową zieleń. Całość rozjaśniają barwy piaskowe i beżowe. Kolory sprawiają wrażenie lekko wybielonych słońcem. Miejskiej nonszalancji dodaje użyty w kolekcji denim i wzory inspirowane stylem śródziemnomorskim.

Kolekcja Digelfot. Digel

Z kolei linia L.A. Downtown czerpie ze świata sztuki, utrzymana jest w nowoczesnym stylu, dominują tu czyste, architektoniczne formy. Projektanci bawią się delikatnymi jasno-ciemnymi kontrastami, modyfikowanymi niuansami szarości i zimnych pasteli. Czerń, grafit, kreda i biel tworzą bazę i uszlachetnione są barwami butelkowej zieleni i dzikiej róży. Awangardowe, graficzne i wyraziste podejście do designu wyraża się tu w lekkim stylu biznesowym i nowych, świeżych stylizacjach.