Ponadczasowe obuwie i dodatki ze skóry mogą towarzyszyć Ci nawet całe życie - sprawdzą się zarówno w ciągu dnia w biurze, podczas wieczornego wyjścia czy weekendu z przyjaciółmi. Modele obuwia z linii ECCO JOHANNESBURG są nieprzemijające i funkcjonalne - posiadają te dwie podstawowe cechy wyróżniające prawdziwą klasykę.

Kolekcja ECCO JOHANNESBURG jest w całości wykonana z wysokiej jakości skóry, której intrygująca faktura dodaje świeżości nieprzemijającemu stylowi. W tych minimalistycznych w formie butach lekkim krokiem wstaniesz od biurka w ciągu dnia i pójdziesz na kolację. Zestaw je z garniturem w trakcie godzin pracy, a później noś z dżinsowymi spodniami i koszulką polo. Klasyka zawsze da Ci nowe możliwości, a nigdy nie będzie ograniczeniem.

Przysłowiową "kropką nad i" będzie dodanie torby ECCO IOMA Slim Briefcase, podkreślającej i wpisującej się w klasyczny charakter całości stylizacji. Za sprawą jej uniwersalności łatwo zestawisz ją z wieloma rzeczami, zyskując swobodny i stylowy look.

Dajemy słowo, że te produkty pozostaną klasyką za kolejne 5, 10 czy 20 lat, będąc dowodem na to, że liczy się jakość, nie ilość!

Więcej na: pl.ecco.com