Dla kogo boardshorty, dla kogo slipy

 

Slipy 

 

Dopasowane, elastyczne, błyskawicznie schną. Optycznie wydłużają i wysmuklają nogi. Dobrze wyglądają w nich mężczyźni, którzy mają ramiona i biodra podobnej szerokości. Nie mogą być za ciasne ani zbyt nisko noszone - pasek powinien być nad linią pośladków, a majtki na tyle duże, żeby w całości je zasłonić. Masz brzuch? Zapomnij o nich!  Wyjeżdżasz do Stanów? Nie wkładaj ich do walizki - tam są passé! 

 

 

Bermudy, boardshorty (surferskie spodenki)

 

Ich długość sięga kolan albo połowy uda, a nogawki są szerokie. Model wielofunkcyjny - i na deskę, i do plażowej siatkówki, i do kąpieli. Nie będą wyglądały dobrze na mężczyźnie o krótkich nogach i długim tułowiu. To doskonała opcja dla tęższych panów: taki fason maskuje uda, pośladki i odciąga uwagę od brzucha.

 

 

Spodenki

 

Elastyczne i lekko dopasowane, z nogawką. Idealne dla wysokich panów, bo skracają optycznie nogi. Dobrze wyglądają w nich również mężczyźni o wąskich biodrach i szerokich ramionach. Panom z niewielkim brzuszkiem również się przydadzą.

 

 

 

Opracowanie: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Stylizacja:  Katarzyna Pfadt i Klara Mayzel-Racławska

Zdjęcia: Maciej Zienkiewicz, Paweł Kiszkiel

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

 

Odyseja słoneczna 

  

W tym sezonie duże szkła są wciąż na topie. Nadal więc modne są też wariacje na temat klasycznych aviatorów czy wayfarerów oraz kanciastych oprawek w stylu lat 50.