Do wyboru są trzy kolory mundurów. Wszystkie mają insygnia Gwiezdnej Floty (na piersi) i oznaczenia rangi (na rękawach). Wszystko, oczywiście, made in USA. 

 

www.roddenberry.com

 

cena: 469 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Adidas Originals na lato 2010 to mieszanka stylów i wzorów. W kolekcji można znaleźć ubrania dla fanów piłki nożnej, oryginalne projekty autorstwa tokijskich designerów, odświeżone klasyczne kroje oraz ciuchy w stylu "vintage" Jednak fanów z pewnością najbardziej ucieszy wiadomość o nawiązaniu wspólpracy firmy z marką STAR WARS. Efektem tych działań jest międzygalaktyczna kolekcja ubrań i butów inspirowanych słynnymi filmami.

Zejdź pod wodę.

Pod powierzchnią nawet polski Bałtyk przestaje być najnudniejszym morzem świata.

 
 

Koniec świata piratów z Karaibów 

Miało być jak w raju. Drinki z parasolkami, muzyka do rana, piramidy Majów. I nurkowanie w jednych z najlepszych miejsc nurkowych świata. No i było! A nawet lepiej!

Oryginalny pomysł dla nurków i surferów, którzy muszą chodzić ubrani w prawie identyczne czarne i szare pianki. To być może dla nich firma Diodo zaprojektowała kombinezony o bardzo dziwnych wzorach. Jak inaczej można określić piankę wyglądającą jak człowiek pokąsany przez rekina czy ciało obdarte ze skóry.
Szwedzka firma Poseidon wprowadza na rynek aparat do oddychania pod wodą o zamkniętym obiegu mieszanki gazów. Żadnych butli, a co za tym idzie - żadnych bąbelków. Technologia była do tej pory wykorzystywana przez wojsko. Mk VI Discovery umożliwia długie i komfortowe nurkowanie. Ważące 15 kg urządzenie pozwala na zanurzenie do 40 m.