Krój

 

Mężczyźni szczupli i wysocy powinni zaopatrzyć się w spodenki nieco dłuższe, sięgające prawie do kolan. Takiej długości nie poleca się panom niższym, dla których dobre będą kąpielówki krojem zbliżone do bokserek.

 

 

Kolor

 

W tym sezonie projektanci sięgają po odcienie nietypowe dla męskiej mody plażowej - wyraziste błękity, fiolety, nawet róż, żółcienie i czerwienie. Jednak żywe kolory i wyraziste wzory są bardziej odpowiednie dla panów o jaśniejszej cerze.

Z kolei ciemny, intensywny kolor spodenek odwróci uwagę od zbyt dużego brzucha. Jednobarwne kąpielówki poleca się panom niskim. Wybierając plażowe spodenki unikajcie białego koloru! Choć pokusa wyeksponowania opalenizny jest spora, to większa będzie wasza konsternacja, gdy po zamoczeniu białych spodenek wyeksponujecie niechcący coś innego.

 

Zobacz jak pracowaliśmy nad sesją zdjęciową:

 

Wzór

 

Jeśli nie jesteś surferem, daruj sobie kwiatowe motywy. Wyrazistych wzorów powinni unikać panowie o tęższej budowie i mocnej opaleniźnie.

W tym sezonie najmodniejsze są modele w wyrazistym kolorze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst: Ola Wiechnik

Stylizacja Katarzyna Pfadth

Zdjęcia: Jacek Piotrowski, Łukasz Falkowski, Paweł Kiszkiel, materiały promocyjne (montaż)

Zdjęcia zostały zrobione na legendarnym klifie La Quebrada w Acapulco w Meksyku. Tam codziennie odważni nurkowie skaczą do oceanu z wysokości 45 metrów.

 

Ekipa Logo24.pl obserwowała niebezpieczne skoki do wody. Zobacz film:

 

 

 

 

Zobacz też na Logo24:

Nośny design - wybór 44 T-shirtów

Z nieprzebranej oferty T-shirtów wybraliśmy 44, naszym zdaniem, najfajniejsze, najbardziej oryginalne. Ekscentrykom z pewnością przypadną do gustu modele w neonowych kolorach, a artystom, być może, spodobają się te z zabawnymi grafikami.

Najsławniejszy tramp świata, Charlie Chaplin, wałęsał się po ulicach w przydużych, dziurawych półbutach.

W niczym nie przypominały dzisiejszych trampek i tenisówek. Lekkich, kolorowych, skórzanych, materiałowych i zawsze na gumie.

Trampowatości współczesne trampki mówią: "Nie!".

Wszystkie pachną świeżo. Każdy z prezentowanych zapachów kryje w nucie głowy aromaty ziół - kolendry, mięty, bazylii, tymianku, i cytrusów - zielonej mandarynki, gorzkiej pomarańczy, cytryny, grejpfruta.