Moda crossowa

 

Masywne podeszwy, oryginalne kolory skór, nietypowe sznurowadła, stylem nawiązują do butów sportowych, ale wysoka jakość skór i staranne wykończenie wskazują na podobieństwo do oficjalnych półbutów.

 

 

Jak, do czego i gdzie nosić?

 

Crossy to buty typowo casualowe i w takich stylizacjach sprawdzają się najlepiej.

Pasują do dżinsów, sztruksów, koszul, sportowych marynarek itd. Znane są przypadki świetnego zestawienia crossów z garniturem, ale do takiego wyczynu trzeba mieć duże wyczucie stylu.

 

 

 

Stylizacja: Anna Andrzejczyk

Zdjęcia: Andrzej Krasowski (montaż)

Opracowanie: Filip Kułakowski

 

 

Zobacz też na Logo24:

  

Jest artystą, który swoje pomysły czerpie z bogactwa natury i kultury. Tworzy kolaże, miesza tradycje Wschodu i Zachodu, funkcjonalność z lekkością poezji. Kenzo Takada - bo o nim mowa - sprowadził do Europy japońskie kimono, a potem je spruł i uszył z niego garnitur. Między innymi.

 

Sportowe buty noszone na codzień. "Must have" każdego modnego faceta. W tym sezonie pojawiło się sporo nowości. Przebojem są te w najmodniejszym kolorze sezonu - czerwieni.

Nadal modny jest kolor szary oraz wszystkie odcienie ziemi, gliny, beżu i bieli. postaraj się, by Twoje dodatki miały kolor bordowy, fioletowy, czerwony lub granatowy. Absolutnym "must have" nadchodzącej jesieni jest marynarka w kratkę glencheck z miękkiej wełny, wygodna niczym sweter. modniejsze są bawełniane spodnie z pięcioma kieszeniami (tzw. five-pocket) oraz chinosy o dość wąskim kroju. Koszula biznesmena, uszyta z niegniotącego się materiału, powinna przylegać do sylwetki.

Oficjalna moda męska to zbiór twardych zasad.

Ich znajomość to gwarancja dobrego wyglądu, a nieznajomość - ryzyko obciachu.

Akademia Mody to nasz nowy cykl, z którego się dowiesz, co, z czym, jak, gdzie i kiedy nosić.