Z czym do czego?

 

Koszulę dżinsową najmodniej połączyć z... klasycznymi dżinsami. Osiągniemy wówczas efekt tzw. total looku (wszystkie elementy stroju mają podobny kolor). Ale naszym zdaniem nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dużo ciekawiej blue jeans wygląda w połączeniu z białymi dżinsami albo chinosami (materiałowymi spodniami w beżowym kolorze).

 

 

Z wybiegu na ulice

 

Dżinsowe koszule pojawiły się na wybiegach u największych projektantów. Dom mody Burberry, Dolce & Gabbana oraz Ralph Lauren na nowo zachwycili się dżinsem i wykorzystali go, projektując sportowe koszule. Za nimi ?dżinsówki? wprowadziły do kolekcji popularne marki.

Nie ma jednego wyraźnego trendu. Modne są klasyczne koszule z jasnego denimu, ale też granatowe, czarne i szare.

 

 

 

Stylizacja: Katarzyna Pfadt, Anna Andrzejczyk

Zdjęcia: Agata Jakubowska (montaż)

Opracowanie: MR, EZ

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

Rewolucji nie będzie. W modzie casualowej najsilniejszy jest "styl na robotnika" - z rozchełstaną koszulą w kratkę i wytartymi dżinsami. Garnitur w dalszym ciągu ma być skrojony blisko ciała i mieć wąskie klapy. Powraca moda ma brytyjskość, czyli tweedowe marynarki i bawełniane spodnie zamiast sztruksów i dżinsów. 

Co pomoże wam przetrwać najzimniejszą jesień, podążając jednocześnie za najgorętszymi trendami tego sezonu? Co łączy brytyjskiego lotnika z czasów II wojny światowej, Toma Cruise'a z czasów świetności i MacGyvera podczas kolejnej cudownej ucieczki z sytuacji bez wyjścia? Odpowiedź jest jedna, choć jej wersje niezliczone - bomber jacket.

Tradycyjna kurtka pilotów wojskowych niezastąpiona od niemal 100 lat.

 

 

W tym sezonie oprócz klasycznych, prostych dżinsów króluje model loose & narrow. Jak wygląda i dlaczego się tak nazywa? Wszystkiego się dowiesz z tego tekstu. Oprócz prezentacji modnych modeli przygotowaliśmy ściągę z fasonów i poradnik: co dla kogo.

Nawet w czasie upałów nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych spodni. W wielu dżinsowych kolekcjach można znaleźć 2-3 modele uszyte ze specjalnego lekkiego denimu.