Tego lata panie zatęsknią za morzem i dadzą temu wyraz, wybierając styl sportowy pod hasłem "wielki błękit" lub elegancję a la Saint-Tropez.
W modzie męskiej będzie szykownie, ale wygodnie. Wiele elementów garderoby nawiązywać będzie do stylu marynarskiego, jak choćby przewiewne, lekkie marynarki w drobne prążki i z kolorowymi guzikami, paski przypominające żeglarską linę, czy koszulki polo z merceryzowanych tkanin (merceryzowanie - specjalne wykończenie dające jedwabny połysk, fakturę i  większą wytrzymałość tkaniny).

mr

Firma Trussardi powstała w 1911 roku i początkowo specjalizowała się w galanterii skórzanej i innych modowych dodatkach. Dziś marka Trussardi kojarzy się z luksusową odzieżą i włoskim szykiem. W najnowszej kolekcja okularów przeciwsłoneczych i korekcyjnych widać wieloletnie doświadczenie w projektowaniu akcesoriów i duże zamiłowanie do mody. Uwagę zwraca przede wszystkim staranne, drobiazgowe wykończenie przedmiotów i odwaga z jaką projektanci łączą różne materiały: metal, skórę, plastik.

mr

 

Zobacz też na Logo24: