Krakowska marka Misbehave działa już od czterech lat i w tym czasie zdążyła zdobyć sobie naprawdę sporą rzeszę fanów. Głównie za sprawą świetnie zaprojektowanych T-shirtów, bluz i kurtek, nierzadko ozdobionych kontrowersyjnymi napisami. W sieci (www.misbhv.com) dostępna jest już nowa kolekcja, a w niej kolejna porcja oryginalnych nadruków i fasonów, zarówno w klasycznym, jak i awangardowym stylu. Uprzedzamy, że znika z internetowych półek błyskawicznie!

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

moda

Kolory lata 2011

Gorące lato powitaj w chłodnych barwach bieli i błękitu. To klasyka, więc bez obaw mieszaj je z innymi kolorami: piaskowym beżem, khaki, a także ognistą czerwienią. Zarówno w luźnej wersji - na co dzień, jak i eleganckiej - na wieczorne wyjście.

Koszule z krótkim rękawem

Oto sprawdzony patent na ciepłe dni?-?przewiewna koszula z krótkim rękawem noszona do dżinsów, szortów lub popularnych teraz chinosów.

Bermudy

Krótkie, sięgające tuż nad kolano spodnie. Kiedyś kojarzone z dżentelmenem z czasów kolonialnej potęgi Wielkiej Brytanii, przez lata obśmiewane w świecie wielkiej mody, teraz rządzą latem.

10 najlepszych stron w sieci - moda męska

Moda długo stroniła od internetu, traktując go jako miejsce zbyt egalitarne, żeby nie powiedzieć - pospolite.