FIFA 09

 

FIFA 09


Cena: 119,90 zł (NDS, PS2),139,90 zł (PC), 149,90zł (PSP), 179,90 zł (Wii), 209,90 zł (PS3, Xbox 360)


Najświeższe wydanie piłkarskiego bestsellera. Oprócz obowiązkowych poprawek w grafice i sterowaniu doszło wiele nowych elementów, m.in. kolejne triki (teraz jest ich ponad 30) czy realistyczny "system kolizji". W trybie: dla wielu graczy, można stworzyć drużynę aż z dziesięcioma znajomymi! W polskiej wersji językowej usłyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gears of War 2

 

 

 

 

 

 

Gears of War 2


Cena: 199 zł (Xbox 360)


Rzecz dla faceta, który lubi mocne kino akcji. Wcieli się tu w bohatera rodem z filmu science fiction. Jego zadaniem jest uratowanie ludzkości przed atakiem obcej cywilizacji. Niezbyt oryginalna fabuła to naturalnie pretekst do przedstawienia pełnych adrenaliny scen walki. Emocji na pewno nie zabraknie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mortal kombat vs DC UNIVERSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mortal kombat vs DC UNIVERSE


Cena: 219 zł (Xbox 360), 239 zł (PS3)


Jedna z najbardziej nietypowych gier ostatnich miesięcy - bijatyka, w której postaci z legendarnej gry "Mortal Kombat" spotkają się z... postaciami z komiksów DC, czyli Batmanem, Jokerem oraz Supermanem. Koniec sporów o to, kto wygra pojedynek superbohaterów. Czas sprawdzić to własnoręcznie!

 

 

 

 

 

 

 

Fallout 3

 

 

 

 

 

 

Fallout 3


Cena: 129,90 zł (PC), 219,90 zł (PS3, Xbox 360)


Kontynuacja jednej z najlepszych gier fabularnych sprzed lat. Znów przenosimy się do świata zniszczonego przez konflikt nuklearny. Tradycyjnie bardzo mocną stroną "Fallouta" jest nieliniowa fabuła i możliwość swobodnego przemierzania wielkich terenów, które tym razem są w pełni trójwymiarowe i bardzo realistyczne. "Fallout 3" to wymarzony prezent dla tych, którzy pamiętają prehistoryczny pierwowzór. Pozostali też będą się dobrze bawić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lego Batman

 

 

 

 

 

 

Lego Batman


Cena: 79, 90 zł (PC), 139, 90 zł (NDS, PS2, PS3), 169, 90 zł (Wii), 199,90 zł (PS3, Xbox 360)


Wspaniała gra, która wbrew pozorom wcale nie jest dla dzieci. No, powiedzmy, że nie tylko dla nich. Przeniesienie przygód Batmana i jego przeciwników w świat klocków lego okazało się doskonałym pomysłem. Akcji nie brakuje, a powagę zastąpiono humorem. Najfajniejsze jest to, że można grać we dwoje na jednej konsoli!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
Mirror's Edge

 

 

 

Mirror's Edge


Cena: 209,90 zł (PS3, Xbox 360)

 

Wyjątkowo oryginalna propozycja - to gra akcji połączona z zabawą w parkur, czyli pokonywanie miejskich przeszkód terenowych. Wcielamy się w wysportowaną dziewczynę, która zamiast walczyć z przeciwnikami, dzięki wyjątkowym zdolnościom akrobatycznym i szybkości - będzie przed nimi uciekać. Prezent
dla tych, którzy poszukują błyskawicznej akcji. Robi wrażenie.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

LittleBigPlanet

 

 

 

 

 

LittleBigPlanet


Cena: 239 zł (PS3)


Jeśli o jakiejś grze da się powiedzieć, że jest naprawdę dla całej rodziny, to właśnie o "LittleBigPlanet". W tej platformówce zamiast rywalizacji mamy kooperację. Zawodnicy (nawet cztery osoby przy jednej konsoli) sterują sympatycznymi laleczkami, które muszą wspólnie przejść planszę pełną przeszkód. Najważniejsze okażą się tu kreatywność i współpraca. Świetna gra pełna ciepła i dobrego humoru.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Tension

 

   

 

 

 

 

 

Tension


Cena: 59,90 zł (PC)


Produkt zdecydowanie dla dorosłych. Mroczny klimat w stylu survival horroru, nie brakuje też wątków erotycznych... Oprócz nieliniowej fabuły, którą można ukończyć na 24 sposoby, "Tension" wyróżnia ciekawy model interakcji ze światem, polegający na malowaniu przez gracza określonych znaków.

 

 

   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fable 2

 

 

 

 

Fable 2


Cena: 199 zł (Xbox 360)

 

Gra fabularna, przy której równie przyjemnie spędzą czas i młodsi, i starsi. Przygody toczą się w fantastycznej krainie Albionu, gdzie nie brakuje niebezpieczeństw i wyzwań dla prawdziwych śmiałków. Główny bohater nie musi prowadzić życia awanturnika - może nawet założyć rodzinę. A wszystko to w pięknej baśniowej oprawie.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Need for Speed Undercover

 

 

   

 

 

Need for Speed Undercover

 

Cena: 119,90 zł (NDS, PS2), 139,90 zł (PC), 179,90zł (Wii), 209,90 zł (PS3, PSP, Xbox 360)

 

Szukasz największych prędkości, o jakich na polskich drogach można tylko pomarzyć? To dla ciebie stworzono serię "Need for Speed". Udostępniono tu najszybsze samochody, którymi ścigasz się po
malowniczych trasach. W trybie fabularnym możesz zaś liczyć na wciągającą opowieść pełną nielegalnych i niebezpiecznych pogoni. Uwaga: w dwunastej odsłonie policjanci są inteligentniejsi...

 

   

 

 

 

 

 

 

 


 

Logo24 poleca Stare dobre gry planszowe.

Czytaj w Znam.to: Recenzje gier komputerowych

 

 

Tekst: Piotr Kubiński

Zdjęcia: Łukasz Falkowski, materiały promocyjne