Mrs

 

 

Zdjęcia: Shutterstock, materiały promocyjne)

Czytaj w Znam.to: Sony Ericsson D750i  

Czytaj też na Logo24:

 

 

Słuchawki dla jednej piosenki

W ubiegłym roku pewna londyńska firma reklamowa pracująca dla Nokii zorganizowała konkurs na projekt słuchawek bluetoothowych fińskiej firmy, inspirowany ulubioną piosenką czy filmem. Najlepsze projekty są już zrealizowane i prezentowane w sklepach firmowych Nokii na całym świecie.  

 
 

Komórki przyszłości 

Na targach Mobile World Congress w Barcelonie dowiedzieliśmy się, co niedługo wrzucą do gablot salonów producenci komórek z całego świata. Wszystkich połączyła jedna obsesja: ekran dotykowy.

 
 

Gadające rękawice 

To jeden z najfajniejszych zimowych gadżetów. Wyglądają na zwykłe snowboardowe rękawice, ale w środku zamontowano zestaw do obsługi telefonu komórkowego. Urządzenie wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth. Połączenie możemy odebrać lub zakończyć naciskając guziki na dowolnej ręce.

 
 

Jak na dłoni 

Niewiele droższy od MP3-playera odtwarzacz MP4 nie jest już ekscentrycznym gadżetem, tylko elektronicznym niezbędnikiem: z radiem, dyktafonem i świetnym ekranem.

 
 

Audiofilia 

Audiofilom generalnie chodzi o obcowanie z pięknem dźwięków. Taki człowiek, słuchając muzyki na dobrym sprzęcie, czuje się mniej więcej tak, jak połowa świata czułaby się, obcując z Angeliną Jolie, a druga połowa z Bradem Pittem.

Audiofilowi przykrość sprawia słuchanie brzęczącego radia i empetrójek. Zbiera więc grosz do grosza, żeby w końcu kupić w miarę przyzwoity sprzęt grający.