Elektroniczny stetoskop Littmann nie tylko pozwala na osłuchanie pacjenta, ale dźwięki rejestruje i wysyła przez Bluetooth do komputera, gdzie specjalne oprogramowanie analizuje i identyfikuje np. podejrzane szmery w sercu. Pełen wypas w gabinecie.

 

MK

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj w Znam.to: Długopis ze ściągą

Zobacz też na Logo24:

 

 

Nie pal! E-pal?

Papieros elektroniczny okazał się fajnym gadżetem, także dla nałogowca.

Zwłaszcza dla nałogowca, który chce palenie rzucić.

Na zdrowie - tak jak na dobrą emeryturę - trzeba zapracować. Dlatego od czasu do czasu warto odwiedzić lekarza i zrobićkilka profilaktycznych badań
Nie zaznasz spokoju

Większość zrzucających wagę waży się tylko raz dziennie. Po ważeniu i krótkim narzekaniu, że jesteśmy za grubi, można o tych przykrych faktach szybko zapomnieć i beztrosko zająć się pochłanianiem ulubionych dań. Dzięki Withings będziesz mógł się przejmować swoją nadwagą cały boży dzień i noc. Waga za pomocą technologii bezprzewodowej przesyła dane do internetu. Zapisane na specjalnej stronie informacje są dostępne za pośrednictwem każdego urządzenia, które ma dostęp do sieci i przeglądarki internetowej.

Inteligentna piguła
Redefinicja pojęcia "smart drug": Philips rozpoczął prace nad tabletką sterowaną automatycznie. Pomysł przypomina nieco biomechanizmy z animowanego serialu "Było sobie życie".