To jak z Warszawy do Ostrowi Mazowieckiej. Także w nocy i kiepskich warunkach pogodowych. Obrazki możemy oglądać na ekranie w kokpicie, przesłać albo nagrywać.

 

FIG

 

 

Zdjęcia: Wikipedia, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj w Znam.to: Telefon do wszystkiego i do niczego

Zobacz też na Logo24:

 
Wojny dronów
Roboty bojowe to nowoczesne i skuteczne narzędzia walki zbrojnej. Amerykańskie bezzałogowe, zdalnie sterowane samoloty regularnie atakują cele w Pakistanie i Afganistanie. Predator wspierał żołnierzy w akcji, podczas której zginął polski kapitan. Gdyby nie maszyna, straty mogły być znacznie poważniejsze.
Cougar minom się nie kłania
Nasi żołnierze w Afganistanie mogą się czuć bezpieczniej. Do polskiego kontyngentu trafiło czterdzieści pojazdów typu MRAP Cougar 4x4.
Czym oni strzelają?
Dziewczyny lubią brąz, a chłopcy broń. Jeśli chcesz pobawić się w Klossa, Maksa Payne'a albo współczesnego marine, zainwestuj w dobrą replikę karabinu czy pistoletu. Te cudeńka nie tylko strzelają, ale i pięknie wyglądają!

W pływającym mieście żyje 6 tys. ludzi. Od trzech miesięcy nie zawijali do żadnego portu. Od czasu do czasu niektórzy z nich wsiadają do swoich maszyn i patrolują morze w promieniu kilkuset kilometrów.

Raport z pola bitwy

Chociaż od ostatniej wojny minęło już 60 lat, na polach bitew znowu grzmią działa i błyskają bagnety. Współcześni grenadierzy, ułani i wehrmachtowcy zapewniają emocje na najwyższym poziomie.