Wzory wypalane są precyzyjnie laserem, wykończenia, w tym nakładanie naturalnego wosku, robione są zaś ręcznie. Akcja dzieje się w USA, nie w Chinach, a firma Grove podkreśla, że bambus to najszybciej odnawiająca się roślina na planecie. Kolor drewna (jasne, "średnie?, czarne) - tak jak aluminiowej obwódki po stronie ekranu (siedem barw) - możesz wybrać samemu. Grubość pokrowca to zaledwie 1 cm. Na zdjęciu tribalowy wzór Jonny'ego Wana. Wszystko załatwisz na tej stronie.

(fig)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

iPhone 3GS jest jak szwajcarski scyzoryk. O tyle lepszy od takiego z nożyczkami, pilnikiem i piłką, że można dodawać do niego kolejne ostrza. Komórka zastępuje mi inne urządzenia: zegarek, kalendarz, notes, dyktafon, odtwarzacz MP3, kalkulator, GPS... Zainstalowałem dwieście aplikacji. Wybrałem swoje ulubione. A w AppStore czeka jeszcze 120 tys. innych do sprawdzenia!

Nie wszyscy lubią pisać na powierzchni ekranu dotykowego iPhone'a. Dla nich wymyślono nakładaną na urządzenie klawiaturę. Naciskasz guzik, a ten przenosi sygnał na touchscreen.
iPhone w GS-ie

iPhone 3G S to nie rewolucja, lecz solidny retusz. Ale przecież Apple już wcześniej zrewolucjonizował

Zadzwoń do Grzegorza Brzęczyszczykiewicza

Testowałem nowego iPhone'a 3GS przez tydzień. Apple chyba po raz pierwszy wykazało się przesadną skromnością w reklamowaniu własnego produktu!