Wykonanie także bez zarzutu. Za dźwięk odpowiadają dwa czterocentymetrowe głośniki stożkowe i niewielki subwoofer z możliwością kalibracji. Łączna moc zestawu wynosi 20 W. Więc sporo.

 

Moc: 20 W (RMS)

 

Wymiary: 175×178,5×138,8 mm

 

 

Cena 599zł

 

Żródło: Smart

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Najseksowniejsze są produkty Apple. Od kilku lat sprzedaje się ponad 50 mln iPodów rocznie, a iPhone'y podbily rynek komórkowy. W pierwszym kwartale roku firma sprzedała 9 mln telefonów, czyli dwa razy więcej niż w analogicznym okresie 2009! Konkurencja wyczuła interes i zajęła się "przystawkami" do błyskotek Steve'a Jobsa. Z bogatej oferty wybraliśmy kilka najciekawszych. Większość kupimy przez internet.

Niezbyt popularny, a jakże wygodny w użyciu typ głośnika. Creative wprowadził na rynek stereofoniczny ZiiSound D5, do którego dźwięk transmitowany jest bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth.

W tym roku zamiast laptopów będziemy używali tabletów, stacjonarne komputery pójdą w odstawkę zastąpione przez internetowe telewizory, a dzięki e-readerom tradycyjne książki pokryje warstwa kurzu. Przesada? Tylko trochę. Telewizja 3D, o której piszemy na stronach 62-69, nie jest jedyną technologią, na jaką czekamy w tym sezonie.

Podpowiadamy, na co jeszcze warto zbierać pieniądze.

Okrutnie drogo, ale poziom najwyższy.

Jeśli  jednak zależy ci na doskonałej jakości dźwięku i obrazu, powinieneś coś wybrać. Jest z czego.