Możemy też livescribe'em sterować. Komendy (nagraj, odtwórz, przeskocz do następnego pliku etc.) umieszczone są na spodzie każdej strony. Co więcej, jeśli podczas rejestrowania dźwięku robimy zapiski, do właściwego momentu nagrania przejdziemy naciskając po prostu długopisem wybrany fragment tekstu.

Dodatkowo na stronie www.livescribe.com znajdziemy dziesiątki aplikacji: słowniki (wpisz wyraz, a tłumaczenie wyświetli się na ekraniku), gry (szubienica - wpisz literkę, jeśli spudłujesz, na ekranie pojawi się nowy fragment szubienicy) czy np. akordy na gitarę (wpisz: "D7", na ekranie wyświetli się prawidłowy układ palców, a z głośniczka popłynie dźwięk). Dla studentów - jak znalazł. I do pracy, i do pracy unikania. Do wyboru mamy długopisy o różnej pojemności i w rozmaitych kolorach. Podobnie rzecz się ma z notesami, które różnią się i barwą okładki, i wielkością. Kartki możemy drukować również samemu. Podana cena dotyczy zestawu: długopis 2 GB, notatnik, stacja dokująca, słuchawki, zamiennik wkładu i pokrowiec.

 

 

620 zł

Zdjęcia: Andrzej Krasowski, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

W tym roku zamiast laptopów będziemy używali tabletów, stacjonarne komputery pójdą w odstawkę zastąpione przez internetowe telewizory, a dzięki e-readerom tradycyjne książki pokryje warstwa kurzu. Przesada? Tylko trochę. Telewizja 3D, o której piszemy na stronach 62-69, nie jest jedyną technologią, na jaką czekamy w tym sezonie.

Podpowiadamy, na co jeszcze warto zbierać pieniądze.

Podjąłeś decyzję: kupujesz komputer przenośny. Do wyboru masz mnóstwo rodzajów laptopów. Możesz przebierać wśród netbooków, subnotebooków, klasycznych notebooków, dużych zamienników peceta, mobilnych centrów multimedialnych i miniaturowych urządzeń UMPC. Co wybrać?

Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każde ich nowe urządzenie jest wielkim przebojem - znacznie wcześniej nim pierwszy egzemplarz trafia do rąk zwykłego użytkownika. Enigmatyczny iPhone był najbardziej pożądanym przedmiotem dla 70 proc. mieszkańców planety. Dzieje się tak dzięki superjakości produktów i jeszcze lepszemu marketingowi.