słuchawki SoundMagic EH10  

SoundMagic EH10

słuchawki stereo

 

Lekkie słuchawki sportowe dostępne w trzech kolorach (m.in. różowym).

Firma chińska, ale już uznana na świecie.

 

Cena: 149zł

 

 

Thomson WHP5509

słuchawki bezprzewodowe

 

Pełne, bezprzewodowe słuchawki w niezłej cenie. Zasięg w budynku: 20-30 m, na zewnątrz nawet 100 m. Z regulacją głośności.

 

Zasilanie: baterie AA

 

Cena: 249zł

  słuchawki Thomson WHP5509

 

 

słuchawki Yamaha EPH-50  

Yamaha EPH-50

słuchawki stereo

 

Niepozorne, ale wysokiej klasy douszne słuchawki Yamahy. Dość duże głośniczki (13,6 mm), pozłacany wtyk, kabel o długości 1,2 m. Drogo, ale jakość dźwięku wysoka.

 

Cena: 259zł

 

 

Creative EP-3NC

słuchawki stereo

 

Dlaczego tak drogo? Bo słuchawki Creative'a oferują funkcję aktywnego usuwania szumów (ANC). Redukcja szumów sięga 90%. Mogą się przydać w podróży samolotem (jest adapter samolotowy). Działają do 100 godz. na jednej baterii AAA.

 

Cena: 389zł

  słuchawki Creative EP-3NC

 

 

 

słuchawki Monster Beats by Dr. Dre Tour  

Monster Beats by Dr. Dre Tour

słuchawki stereo

 

Okrutnie drogie słuchawki opracowane przez specjalistów od rapu i hip-hopu.

Bardzo niskie basy, płaskie kable, a do personalizacji kilka typów wkładek do uszu.

 

Cena: 529zł

 

 

 

Bowers&Wilkins P5

słuchawki stereo

 

Pierwsze w historii słuchawki spod znaku B&W. Drogie, ale świetne. Zaprojektowane przez tę samą ekipę, która stworzyła Zeppelina. Nowe technologie, wysokiej jakości materiały. Poza tradycyjnym także specjalny kabel do połączenia z iPodem.

 

Cena: 1199zł

  słuchawki Bowers&Wilkins P5

 

 

Źródło - Smart

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Jeśli masz komórkę obsługującą technologie Bluetooth oraz A2DP, możesz wykorzystać ją do słuchania muzyki. I to w stereo! Wystarczą specjalne słuchawki bezprzewodowe albo moduł BT z gniazdem minijack, do którego podłączysz swoje ulubione słuchawki.

 

Jedyne kable, jakie są w domu niezbędne, doprowadzają prąd. Pozostałych możesz się pozbyć. Nie obędzie się jednak bez kompromisów i wydatków.

Niestety też prawdopodobnie najdroższe - 1350 dolarów. Ultimate Ears 18 Pro wyprodukowane przez Logitech można sobie kupić w jednym z dwunastu kolorów (z kabelkiem w jednym z sześciu) i nadrukowanym na słuchawkach personalizowanym napisem. Każda ze słuchawek zbudowana jest z 6 głośników po dwa nisko, średnio i wysoko-tonowe...Imponujące.
Po pokoleniu białych słuchawek (nazwa pochodzi od koloru tych do iPoda) nadchodzi czas na generację słuchawek zwariowanych. Japońskie Crazy Earphones rzeczywiście wyglądają niezwykle i od razu widać, że pochodzą z Kraju Kwitąncej Wiśni. Może w przyszłości producenci zainteresują się Polską i wypuszczą na rynek słuchawki z kabanosem lub ogórkiem kiszonym?