Na razie króluje na amerykańskich blogach, którym udało się dotrzeć do prototypu. PlayStation Phone, znany także jako Zeus.

Przez cztery lata, jakie upłynęły od premiery, PSP miało już kilka edycji. To będzie pierwsza z funkcją telefonu i nowym systemem. Wyprodukowany przez Sony Ericsson gadżet prawdopodobnie hula na najnowszym Androidzie, ma procesor 1 GHz, 512 MB RAM oraz kamerkę 5 MP. Z wyglądu przypomina PSP Go, łącząc poziomy slider typu Xperia X10 z blatem z przyciskami sterującymi made by Sony oraz touchpadem. Podobno w Android Markecie mają pojawić się niedrogie gry dedykowane telefonokonsolce. Sony Ericsson nie zaprzecza plotom, ale i nie oznajmia daty premiery. Czekamy.

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Od najtańszych po najdroższe. Z różnymi systemami, ekranami i dodatkami.

Te urządzenia znajdziesz w aktualnej ofercie operatorów i w sklepach z elektroniką.

Windows Phone 7

Microsoft zrobił coś, czego nikt się po nim nie spodziewał.

Wyrzucił do kosza dotychczasowe wersje Windows Mobile i zaczął prace nad systemem od zera. Windows Phone 7 nie tylko wygląda, ale i działa zupełnie inaczej niż poprzednik.

Zmiany wyszły mu zdecydowanie na dobre.

 

PS3 czyli superkomputer

Podobno w 2000 inżynierowie Saddama próbowali zbudować superkomputer łącząc w klaster konsole Sony PS2. Czy im  się udało?

Pod choinkę - Zdrowe zestawy konsolowe

Cztery lata zajęło Microsoftowi i Sony przygotowanie riposty na sterowaną za pomocą ruchu gracza (kontrolera) przebojową konsolę Wii.