- czasem to zadanie wydaje się wprost stworzone dla Aleksandra Wielkiego. Dlatego właśnie Zipbuds zostaną najlepszymi kumplami każdego mobilnego melomana. Za sprawą unikalnych kabelków wyglądających i działających jak zamek błyskawiczny - jeden ruch suwaka i nie musisz się martwić, że zatracisz się w gąszczu supełków.

 

www.dgastore.com

Cena: 40 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

Jedyne kable, jakie są w domu niezbędne, doprowadzają prąd. Pozostałych możesz się pozbyć. Nie obędzie się jednak bez kompromisów i wydatków.

Słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu

Słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu

Lataliśmy w nich nad Atlantykiem i jeździliśmy pod Warszawą. Teraz podróżowanie bez?słuchawek z aktywnym tłumieniem szumów wydaje nam się nie tylko nieprzyjemne, ale?i niezdrowe.

Po pokoleniu białych słuchawek (nazwa pochodzi od koloru tych do iPoda) nadchodzi czas na generację słuchawek zwariowanych. Japońskie Crazy Earphones rzeczywiście wyglądają niezwykle i od razu widać, że pochodzą z Kraju Kwitąncej Wiśni. Może w przyszłości producenci zainteresują się Polską i wypuszczą na rynek słuchawki z kabanosem lub ogórkiem kiszonym?

Słuchawki dla jednej piosenki

W ubiegłym roku pewna londyńska firma reklamowa pracująca dla Nokii zorganizowała konkurs na projekt słuchawek bluetoothowych fińskiej firmy, inspirowany ulubioną piosenką czy filmem. Najlepsze projekty są już zrealizowane i prezentowane w sklepach firmowych Nokii na całym świecie.