W skrócie - podjeżdżasz, parkujesz auto na specjalnie przygotowanym do tego miejscu, podłączasz je do prądu i idziesz zamówić sobie hamburgera. W czasie, kiedy ty jesz, twój samochód doładowuje swoje baterie. Otwarta 14 lipca restauracja jest "pierwszą taką w USA" - jak zapowiadają władze koncernu, sugerując, że możemy spodziewać się budowy kolejnych. Dokładnych planów ani McDonald's, ani NovaCharge jednak nie ujawniają.            

 

Mk

 

Zdjęcia:  materiały promocyjne

 

Czytaj w Znam.to: Najważniejsze jest pierwsze wrażenie!

Czytaj też na Logo24:

 

   

Najlepsze wynalazki 2008 

Amerykański tygodnik "Time" wybrał najlepsze wynalazki i odkrycia mijającego roku. Z pięćdziesięciu produktów tylko niektóre mają szansę zmienić losy ludzkości. Ale za to jak!

  Zostań ekoistą
Anglicy mają takie powiedzenie: jesteś tym, co jesz. Zdecydowanie lepiej jeść rzeczy zdrowe, naturalne, bez konserwantów, barwników i w ogóle sztuczności. Nawet jeśli to znaczy droższe. Bo z jedzeniem jest jak z perfumami - nie chodzi o to, aby wylać na siebie dużo, tylko aby te kilka kropel rzeczywiście dobrze pachniało.
  Słoneczny stadion
50 tys. osób zasiadło w połowie lipca na stadionie w Kaohsiung (Tajwan), by obejrzeć ceremonię otwarcia Igrzysk Sportów Nieolimpijskich (tzw. World Games). Piękny obiekt w kształcie smoka w stu procentach (3300 lx!) oświetlany jest energią z niemal 9 tys. paneli słonecznych.
  Miasto słońca
Amerykańska firma deweloperska buduje całe miasto zasilane słońcem. Babcock Ranch postanie na Florydzie.