Na polskim rynku właśnie pojawił się przygotowany specjalnie dla mężczyzn produkt do walki z przebarwieniami. Serum Clinique SSFM Dark Spot Corrector zawiera dodatkowe składniki naprawcze, aby wzmocnić i nawilżyć skórę osłabioną z powodu codziennego golenia, jak również składniki przeciwzapalne, które pomogą ukoić podrażnioną skórę.

Ponieważ skóra mężczyzn jest bardziej tłusta, lekka formuła pozwala na szybkie wchłanianie, pozostawiając ją miękką i gładką. Dodatkowo glukozamina i kwas salicylowy złuszczają powierzchnię skóry, wspierając odnowę komórek i walkę z występowaniem wrastających włosków. Dzięki swoim właściwościom produkt powinien być stosowany po goleniu.

Stosując serum dwa razy dziennie przez osiem tygodni, 84 proc. z nich  zobaczyło widoczną redukcję przebarwień, a 89 proc. mężczyzn ma bardziej równomierny koloryt skóry. Czyli warto spróbować.

Sugerowana cena: 265 zł

 

 

Zobacz też na Logo24:

Pielęgnacja: stopy są sexy

Pielęgnacja: stopy są sexy, pielęgnacja

Jesteś towarzyski? Uważaj na dietę

dieta, Jesteś towarzyski? Uważaj na dietę, Jeśli dla towarzystwa ulegasz presji zjedzenia kolejnego ciasteczka, przy najbliższej okazji świadomie powstrzymaj się

Modne perfumy z paczulą

Modne perfumy z paczulą, perfumy