Testy kliniczne wykazały również, że po 8 tygodniach stosowaniu kremu poziom nawilżenia skóry wzrasta o 70 proc. W Polsce od marca, wyłącznie w perfumeriach Douglas.

 

Cena: 210 zł/50 ml.

 

 

 

Tekst: Magdalena Rosłaniec

Zdjęcia: Paweł Kiszkiel, Andrzej Krasowski, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Worki i cienie pod oczami nie zawsze są skutkiem ubocznym dobrej imprezy. Najczęściej to efekt po prostu niezdrowego stylu życia. W tym materiale znajdziesz porady, jak unikać opuchnięcia i zasinienia oczu, a także jak się pozbywać tych przypadłości.

O tym, jak skutecznie wybielić zęby i dlaczego większość past "wybielających" nie działa, opowiada dr Tomasz Foik z Well Now Dental Clinic w Warszawie.

W tym sezonie modny jest kontrolowany luz, stylizacje na niegrzecznych lub romantycznych chłopców. Włosy mają być krótkie, z przedłużoną grzywką lub ułożone w półdługie loki.

Woda toaletowa Homme L'Eau Guerlaina, z akordem schłodzonego mojito na bazie rumu, tylko w pierwszej chwili pachnie cytrusowo. Już kilka minut po zaaplikowaniu aromaty świeże mieszają się ze zmysłowymi akordami drzewnymi. Podobnie Instinct Ice Davida Beckhama i 212 Ice Men Caroliny Herrery - w pierwszym momencie orzeźwiające, po chwili seksowne i gorące.