...noc spędzisz w namiocie (rozbitym w pokoju hotelowym) i przyjedziesz z własnym papierem toaletowym.

 

Rancho Bernardo Inn to naprawdę luksusowy hotel, jego ośrodek spa wygrał w prestiżowym rankingu magazynu "Conde Nast Traveller" w 2008 r. Ale recesja w Stanach Zjednoczonych poważnie dała mu się we znaki. Jak podaje CNN, szefostwo hotelu postanowiło walczyć z kryzysem nietypowymi metodami - oferując turystom dach nad głową (i nic więcej) za niewielke pieniądze. Oczywiście klient może poprosić o łóżko, pościel, przybory toaletowe czy... możliwość zapalenia światła w pokoju, ale za wszystko zapłaci ekstra (aż do standardowej ceny pokoju - 219 dol.).

 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, lepiej się pospiesz - potrwa ona tylko od 16 do 31 sierpnia.

 

mk

 

 


Wyświetl większą mapę

 

 

Zobacz też na Logo24:

  

   

Wytworny bądź jak Ritz

Gdyby rzecz się działa w Stanach Zjednoczonych, powiedzielibyśmy: oto prawdziwy American dream. Chłopiec, który pasł owce, stał się królem. Może nie całego świata, ale na pewno świata hoteli. Nie ma chyba w tym świecie marki bardziej prestiżowej niż Ritz. 

teepee   
 

Indiańskie lato

Osobom, które nie potrafią wybrać między naturą a cywilizacją, kanadyjska firma Perfect Earth Tours oferuje wakacje nad Jukonem w luksusowych tipi

 
 

Nocleg w jeziorze Melar 

W środkowej Szwecji, nieopodal Sztokholmu mieści się jeden z najbardziej oryginalnych hoteli na świecie.  

   
Kryzys dotyka także najbogatszych. W Szwajcarii otworzono zerogwiazdkowy hotel w schronie nuklearnym.
baza 
 

Bazę rakietową tanio wynajmę 

Komu nie wystarczy bezpieczne łóżko, powinien zainteresować się najprawdziwszą amerykańską bazą rakietową. Jeszcze niedawno znajdowały się w niej wycelowane w Układ Warszawski groźne balistyczne rakiety Tytan. Po wejściu w życie postanowień układów rozbrojeniowych pociski zniszczono, a baza opustoszała. Ceny wynajmu, przy dzisiejszym kursie dolara, nie są wygórowane.