Logo24: - Wszystko jest z tobą "tak". Po prostu wolisz biodrzaste, udziaste dziewczyny! Problem tkwi nie w twoich preferencjach, a w tym, że się nimi martwisz. Przecież nie ma nic dziwacznego lub niepokojącego w fakcie, że mężczyznę podniecają zaokrąglenia i pełne kształty. Dawniej panowie niepokoili się, gdy pociągały ich ciała niedostatecznie zaokrąglone. Obawiali się, że to objaw homoseksualizmu lub forma niedojrzałości psychoseksualnej. Obecnie jednak wciąż modne są figury bardzo szczupłe, wręcz chude, pozbawione dodatkowej tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak biodra czy uda. Do niedawna także pupa musiała być płaska, od kilku lat trend się odwrócił i już może być całkiem spora. Przynosi to niekiedy komiczne efekty: chudziutkie nastolatki zaczynają chodzić w majtkach z silikonowymi wkładkami.

Owszem, dla wielu mężczyzn niedojrzałe kształty są podniecające. Nic w tym dziwnego. Nieco zapomniane prawo pierwszych połączeń wciąż przecież działa. W wielkim uproszczeniu: pierwsze bodźce seksualne i sposoby stymulacji ulegają utrwaleniu i pozostają w dalszym życiu dominujące, dają większą satysfakcję. Mózg zapamiętuje na długo pierwsze zapachy, smaki, no i kształty. Dziś chłopak często debiutanckie orgazmy uzyskuje z partnerkami, które budowę ciała mają ciągle jeszcze na etapie pośrednim między dzieckiem a dorosłą kobietą. U kobiet to prawo również działa - zwracam panom uwagę.

Warto podkreślić, że prawo pierwszych połączeń nie determinuje zachowań seksualnych na amen! Wspomnienia mogą z czasem ulec zatarciu, a ty możesz popracować nad tym, by pewnych utrwaleń się pozbyć.

Upodobania dotyczące kobiecych kształtów, a także... koloru ich ubrania czy intensywności makijażu zmieniają się u mężczyzn wraz z wiekiem. Starsi (choć są oczywiście od tej reguły wyjątki) potrzebują zazwyczaj bardziej wyrazistych sygnałów gotowości seksualnej partnerek. Często to, co młodszy facet jest skłonny uznać za grube, wulgarne i zbyt barwne - dla dojrzałego będzie akurat.

U panów, którzy wolą nieco więcej ciała, a dla których aprobata społeczna jest ważniejsza niż ich osobista skłonność ku krągłościom, następuje czasem ciekawe rozdwojenie. Starają się mieć dziewczynę czy żonę na pokaz, dla kolegów i reszty świata - i ta nie odstaje od normy. Ale po godzinach pogrążają się w seksualnych uciechach z kobietami biodrzastymi. Nie zawsze realnie; często są to panie z pornosów albo fantazje towarzyszące masturbacji.

Nie idź tą drogą! Szkoda życia i rozkoszy. Lepiej mieć dwa w jednym, nawet jak jakiś kolega pokręci nosem. W końcu to twoje orgazmy, nie jego.

Upodobania dotyczące kobiecych kształtów zmieniają się u mężczyzn wraz z wiekiem

 

 

Zobacz też na Logo24:

Sztuka kochania: pieść jej sutki

Sztuka kochania: pieść jej sutki, sztuka kochania, erotyka, Sutki lubią być pieszczone z różnym natężeniem

Randki: sześć rzeczy, które pomogą w podrywie

Metoda podrywu

Zaskakujący seks: masaż penisem i nie tylko...

Zaskakujący seks: masaż penisem i nie tylko..., penis, antykoncepcja, erotyka, fetysz, sztuka kochania, seks