- Chyba nie miałeś do czynienia z wieloma dziewczynami? Prawdą jest, że kobiece - męskie zresztą też - piersi, a w szczególności sutki i aureole dookoła nich, to miejsca erogenne. Lecz wymagają odpowiedniej stymulacji. Do rozbudzenia i uwrażliwienia tych punktów dochodzi w czasie, gdy dziewczyna dojrzewa, jest ciekawa swojego ciała, zaczyna się dotykać. Najpierw odkrywa, że może uzyskać przyjemność, pocierając sutki. Potem sięga do łechtaczki i pochwy.

Następny moment sprzyjający rozbudzaniu punktów erogennych to okres pierwszych doświadczeń erotycznych w duecie - czasem dziewczyny pieszczą sobie wzajemnie sutki, czasem robi to pierwszy chłopak. Skala takich rozbudzeń jest bardzo zróżnicowana - od nieudanych prób, aż do wywoływania intensywnego orgazmu. Masz o co walczyć!

Ćwiczenie czyni mistrza

Potrzebne są do tego jedynie cierpliwość i konsekwentny trening. Sutki są bogato unerwione, lecz każdy reaguje na bodźce nieco inaczej. To, co dla jednej osoby jest ledwie muśnięciem, inna może odczuć jako zbyt intensywne. Dlatego najpierw sprawdź, jak silne bodźce możesz stosować - liżąc, gryząc, wsysając się lub turlając sutki między palcami. Staraj się stosować bodźce naprzemiennie, lekkie z silnymi. Do pieszczenia piersi nadają się też znakomicie najróżniejsze akcesoria - wibratory zwykłe i z nakładkami, piórka, kawałek postrzępionego jedwabiu, a nawet... sznurowadło lub tasiemka, którymi zwiążesz sutki, by zająć się pieszczeniem łechtaczki.

W bardzo prosty sposób możesz dostarczyć zmiennych bodźców, używając kostki lodu, którą przez chwilę drażnisz sutki, a potem całujesz je rozgrzanymi ustami. Możesz też jedną pierś traktować lodem, a drugą czymś ciepłym. Staraj się wykonywać ruchy okrężne, ale nie monotonne. Zmieniaj szybkość, kierunek, silę nacisku, wykonuj kilka czynności jednocześnie. W ramach dostarczenia odmiennych i nowych bodźców całuj jej sutki nie bezpośrednio, a np. przez cienki kawałek materiału. Wcieraj oliwkę, lubrykator lub żele rozgrzewające albo znieczulające.

Jeśli lubicie zabawy tego typu, to wszelkie żelki przyklejone do sutków i inne łakocie dobrze uczą technik pobudzania piersi na różne sposoby, a jednocześnie rozbudzają te punkty. Dla osób preferujących silniejsze bodźce prostym podręcznym dodatkiem do zabaw są zwykłe klamerki do bielizny lub do spinania papierów. Trzeba uważać na te metalowe, żeby nie pokaleczyć delikatnej skóry!

Różne zastosowania piersi

Jeśli twoja partnerka uzyskuje orgazm w trakcie stosunku pochwowego, staraj się zawsze w tym momencie całować lub pieścić jej piersi. Od czasu do czasu zaproponuj też starą jak świat technikę zastępczą, czyli stosunek między piersiami. Metoda prosta, wybór najlepszej pozycji do tego typu stosunku zależy od wielkości biustu kobiety. Jeśli jest pokaźny, najłatwiej będzie, gdy ona położy się na plecach, na twardej, grubej poduszce, a ty nad nią przyklękniesz. Następnie kładziesz członek między jej piersiami, a ona przytrzymuje je razem tak, że tworzą tunel imitujący pochwę.

Staraj się umieścić penis jak najbliżej twarzy kobiety. W takim ułożeniu może regulować siłę nacisku, ty zaś dopieścisz jej łechtaczkę. Jeśli partnerka ma małe piersi, wygodniej będzie, gdy to ona przyklęknie nad twoim członkiem, twarzą lub tyłem do ciebie.

No i w końcu - masaż penisem. Bardzo dobrze, jeśli jest wilgotny i wzwiedziony. Okrążaj nim sutki, nanieś na nie wilgotną wydzielinę, uderzaj lekko, wymasuj całe piersi.

Czy wiesz, że:

102 ZZZ - to rozmiar miseczki aktorki porno i erotycznej modelki Normy Stitz (czytaj: "enormous tits"), której ważące 25 kg (każda!) piersi są największe na świecie - według Księgi rekordów Guinnessa. Zasad (bezpieczeństwa) pieszczenia takiego biustu nie znamy.

Prof. Lew-Starowicz o kobietach, mężczyznach, miłości i rozkoszy. Sprawdź książki >>