te kamyki pochodzą z Marsa. Najmniejsze i najtańsze kawałki już się rozeszły, ale przecież wiadomo, że kawałek kosmosu w domu jest bezcenny.

 

www.meteoritemarket.com

Cena: 2800 - 14 500 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety 

Superteoria superwszystkiego: Pięć spiskowych teorii w Gwiezdnych Wojnach

Superteoria superwszystkiego: Pięć spiskowych teorii w Gwiezdnych Wojnach

Gwiezdne Wojny widział każdy, a przynajmniej każdy powinien. To przebogate uniwersum...Nikomu nie przyszłoby to do głowy po obejrzeniu oryginalnych epizodów Gwiezdnych Wojen (IV-VI), ale nowe epizody (I-III), każą zastanowić się...

Boeing kontra Airbus, czyli III Światowa Wojna Powietrzna
To jedna z tych branżowych rywalizacji, które potrafią rozpalić do białości nawet zwykłego szaraka - jak wojna MacOS z Windowsami, Canona z Nikonem czy Nike'a z Adidasem.
Wojny dronów
Roboty bojowe to nowoczesne i skuteczne narzędzia walki zbrojnej. Amerykańskie bezzałogowe, zdalnie sterowane samoloty regularnie atakują cele w Pakistanie i Afganistanie. Predator wspierał żołnierzy w akcji, podczas której zginął polski kapitan. Gdyby nie maszyna, straty mogły być znacznie poważniejsze.
Lecą Gwiazdy

Lecą Gwiazdy

Zarezerwuj noc 13 sierpnia. Koło północy ulokuj się wygodnie na leżaku i patrz w niebo w kierunku północno-wschodnim. Masz szansę zobaczyć fascynujące zjawisko - spadające gwiazdy z roju Perseidów.