Największy i najbardziej aktualny słownik języka angielskiego - ?Oxford English Dictionary? - jakiś czas temu usunął ze swoich zasobów kolejną porcję wyrazów, które według jego twórców wyszły już z użytku. Wśród nich było hasło ?kaseta magnetofonowa?. W wielu głowach ma się ono jednak dobrze - na przykład w głowach twórców tego pokrowca na iPhone'a. Retro Cassette Tape Case ma w zestawie także pudełko na kasetę, które jeszcze lepiej ochroni telefon i sprawdzi się jako stojak.

 

www.gnr8.biz

 

Cena: 159 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

iPhonegadżety

Kompatybilna ze wszystkimi iPhone'ami, ręcznie wykonana z żywicy, dostępna w kilku kolorach, łatwa w użyciu, chroniąca przed promieniowaniem podczas dzwonienia i najzwyczajniej w świecie fajna.

iPad bardzo retro

Przechowuje twoje notatki, rysunki, może służyć jako kalendarz, a do wszystkich opcji masz bardzo łatwy dostęp
Godzina retro

Godzina retro

Nie ma Bluetootha, Wi-Fi ani nawet odtwarzacza MP3. Za to design tego zegarka jest hołdem złożonym klasycznemu boomboksowi.
Wiele osób nie może się rozstać z zalegającymi szuflady kasetami magnetofonowymi. Trudno tak po prostu wyrzucić część swoich wspomnień z młodości czy dzieciństwa. Istnieje bardzo prosty sposób, by nadal cieszyć się ulubionymi nagraniami Kobranocki oraz George'a Michaela i równocześnie przenieść je w XXI wiek.