Ba - wątpimy, czy jest większy w zaświatach. Jeśli więc lubisz kultowe balonówki, chyba nie ma co czekać na spełnienie marzeń w niebie. Spraw sobie The 14,450 Gumball Machine - ponaddwumetrowy automat zdolny pomieścić (i wydać, bez konieczności wrzucania monety) prawie 14,5 tys. kolorowych gum. Co ważne, maszyna zawiera rzeczone 14,5 tysiąca kolorowych gum! To więcej niż obłęd.

 

www.hammacher.com

 

Cena: 3900 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, zabawki

 

Prędzej czy później twoje dziecko będzie mieć konto w banku, internetowy dostęp do tegoż i karty kredytowe. Warto, żeby już teraz narybek uczył się korzystać z tych wynalazków. I właśnie do tego służy Childrens ATM Bank - bankomat dla najmłodszych. W komplecie znajduje się karta z unikalnym PIN-em.

Baw się jedzeniem

Każdy z nas uprawiał już ten sport w dzieciństwie. Bierzesz zwykłą łyżkę, ładujesz na nią jak największą porcję nielubianej potrawy, celujesz i wystrzeliwujesz w kierunku przedszkolanki czy kolegi.

Bentley z okienka

Bentley z okienka

W redakcji "Logo", kiedy nie mamy czasu na obiad, biegniemy do automatu i kupujemy puszkę coli oraz batonik. Goście luksusowego hotelu Mondrian South Beach w Miami też zaopatrują się w automatach. Nabywają... wypasione limuzyny. Automaty w hotelowym holu sprzedają wszystko, w cenie od 10 (T-shirty) do 1,2 mln dol (samochody Bentley Arnage i apartamenty).
Dozwolone od lat 18

Dozwolone od lat 18

Szczyt technologii czy głupoty? Japońska firma Fujitaka wyprodukowała automaty do sprzedaży papierosów, rozpoznające wiek kupującego na podstawie rysów jego twarzy.