Znamy to uczucie! Niestety, obraz 3D bez okularów 3D nie nadaje się do oglądania. Chyba że masz... 2D-Glasses! Ten model zabiera trzeci wymiar i pozwala cieszyć się drugim - bez oczopląsu. To jedyne trzeźwe rozwiązanie w świecie ostatnich hollywoodzkich szaleństw.

 

www.2d-glasses.com 

 

Cena: 10 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety, 3D

Czary-mary wideOOkulary

Czary-mary wideOOkulary

Do oglądania filmów w podróży i na wakacjach albo do bardziej odważnego wkroczenia w wirtualną rzeczywistość. Ukrywające ekran LCD wideookulary to coś więcej niż kino na nosie! 

Do zrealizowania "Avatara" James Cameron skonstruował lekką kamerę, potrafiącą zarejestrować obraz 3D w wysokiej rozdzielczości. Rewolucyjny dwuobiektywowy wynalazek nazwał Fusion. Sprawdził również, gdzie się kończą możliwości techniki motion capture.

Redaktorzy vs. telewizory 3D pierwsza krew

Polacy na telewizory 3D wydają 10 mln złotych miesięcznie. Czy warto już inwestować w nową technologię? Przybyliśmy, zobaczyliśmy, oceniliśmy.

Spektakularne okulary

Spektakularne okulary

Przydadzą się na meczu, wyścigach i na koncercie. Czyli wszędzie tam, gdzie się przydaje lornetka. Okulary Max Event zapewniają ponaddwu-krotne przybliżenie. Ich największą, w porównaniu z lornetką, zaletą jest to, że tkwią na nosie, pozostawiając wolne ręce.