Chrupiące larwy o smaku sera, truskawkowy lizak z konikiem polnym lub skorpionem, mrówki w czekoladzie - to tylko niektóre pozycje w bogatym menu. Po ich zjedzeniu zasłużysz na tytuł łasucha, ale i twardziela.

 

www.japantrendshop.com 

 

Cena: cena: 36 dol. (box z larwami)

 

Tekst:TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety, o jedzeniu

Jest rzeczą niepojętą, jak wielka jest inwencja ludzka w wymyślaniu napojów alkoholowych. Wódka z końskiego mleka, z robaków lub jaszczurek, z przeżutej przez stare kobiety kukurydzy? Wszystko, o czym marzysz - a raczej wszystko, co tylko koszmarnego może ci się przyśnić.

Zjedz pan pająka!

Zjedz pan pająka!

O Japończykach powiedziano kiedyś, że zjedzą wszystko, co ma cztery nogi i nie jest stołem, wszystko, co lata i nie jest samolotem, oraz wszystko, co pływa i nie jest łodzią podwodną. Nie wiem, czy to opinia sprawiedliwa.

Mielonka z jednorożca

Zapomnij o konserwie turystycznej. Od dziś królem mielonek jest ta z jednorożca - jedyny produkt w swojej kategorii, w którego przypadku mięso koloru tęczy nie oznacza niezdatności do spożycia.
Tabletki zmieniające smak

Tabletki zmieniające smak

Synsepal słodki jest nazywany cudownym owocem, ponieważ w cudowny sposób (darujmy sobie naukowe uzasadnienia) zmienia sposób, w jaki kubki smakowe odbierają smak spożywanych pokarmów