Zazwyczaj są to eleganckie zegarki, perfumy czy ciuchy. Ostatnio w ofercie pojawił się też produkt mniej standardowy - szisza. Minimalistyczna fajka wodna wzbudziła kontrowersje związane z promowaniem przez markę szkodliwej dla płuc czynności. Naszym zdaniem o wiele bardziej kontrowersyjna jest tu cena.

Cena: cena: 2 tys. funtów - Sklepy Porsche Design

 

Tekst:TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety

PSTRYK! Modny gadżet

Marki Zippo nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Nawet nikotynowi abstynenci powinni skojarzyć ją z charakterystyczną, metalową zapalniczką. A że palenie staje się coraz mniej fajne, designerską zapalniczkę można zamienić na coś znacznie bardziej przydatnego.

Latarka na 20 lat

Latarka na 20 lat

Kosmiczną cenę latarki uzasadnia jej długowieczność i to, że zaprojektowało ją studio Porsche Design. mPower Emergency Illuminator zadziała nawet po dwudziestu latach leżenia w szufladzie. Wszystko to dzięki litowej baterii nowego rodzaju.

Trochę luksusu na katamaranie

Trochę luksusu na katamaranie

Zwykły katamaran jest szybki i stabilny, odporny na wywracanie. Nowoczesny katamaran musi być dodatkowo elegancki, piękny i luksusowo wyposażony. Dlatego konstruktorzy zapraszają do współpracy designerów. 

Papieros społecznościowy

Palacze bez przerwy ograniczani w wolności szkodzenia sobie samym i otoczeniu stają się coraz bardziej wyalienowani i sfrustrowani.