Zamiast gazu mamy tu schowaną woskowaną podpałkę, którą trzeba rozłożyć i potraktować iskrą krzesaną za pomocą kółka z krzesiwem. Wodoodporny prezent dla fanów survivalu, dobry pomysł na upodobnienie się do znanego z Discovery Channel Beara Gryllsa. Lepszy niż zjadanie robaków.

 

www.zippo.com 

Cena: 20 dol.

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety, prezenty

PSTRYK! Modny gadżet

Marki Zippo nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Nawet nikotynowi abstynenci powinni skojarzyć ją z charakterystyczną, metalową zapalniczką. A że palenie staje się coraz mniej fajne, designerską zapalniczkę można zamienić na coś znacznie bardziej przydatnego.

Papieros społecznościowy

Palacze bez przerwy ograniczani w wolności szkodzenia sobie samym i otoczeniu stają się coraz bardziej wyalienowani i sfrustrowani.

Zapalniczka z latarką już była. Teraz czas na zapalniczkę z USB. Gdzie będziesz palił papierosy, to już trochę zależy od prac sejmu, ale podręcznej pamięci możesz używać wszędzie.

Tzw. BJ

Tzw. BJ

Każdy fan grillowania doceni na pewno to, co oferuje niewielkie urządzenie poetycko nazwane Blow Jobber.

Polecamy szukającym upominku dla kolegi z wojska. Pora skończyć z prymitywną, oldskulową modą odliczania dni, które pozostały do zakończenia służby, za pomocą "falomierza".