Galosze to krótkie kalosze stworzone specjalnie po to, by chronić eleganckie pantofle na skórzanej podeszwie przed zamoczeniem. Liderem w tej wąskiej specjalizacji jest norweska marka Swims. Od kilku lat swimsy są hitem w londyńskim Harrodsie i nowojorskim domu towarowym Bloomingdales.

Od stycznia dostępne również w Polsce, np. na stronie www.hegos.eu. Galosze Swims to nie są zwykłe gumiaki - zrobione z wyjątkowo miękkiego antypoślizgowego tworzywa, z amortyzującym obcasem, a niektóre modele mają welurową wyściółkę i wykończony skórą zapiętek. Dostępne w ośmiu kolorach.

 

Cena: 249 zł

 

Tekst:  Magdalena Rosłaniec

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

moda, styl, buty

Moda na życzenie

Moda z wybiegów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się niedostępna. Zapytaliśmy was na Facebooku, które stylizacje wielkich projektantów podobają się wam najbardziej. Wybraliście, a my poszliśmy do polskich sklepów i przygotowaliśmy zupełnie podobne zestawy

Sezon na wysokość

Nie będziemy pisać, że buty z cholewką za kostkę to hit tej zimy. To murowany hit każdej zimy, wymarzony fason na zaśnieżone chodniki i niską temperaturę.

13 przykazań

Wszystkie zasady moralne udało się ująć w dziesięciu przykazaniach. Reguły noszenia garniturów są bardziej skomplikowane - ledwo upchnęliśmy je w trzynastu punktach.

10 najlepszych stron w sieci - moda męska

Moda długo stroniła od internetu, traktując go jako miejsce zbyt egalitarne, żeby nie powiedzieć - pospolite.