Celujesz i strzelasz ruszając gałkami ocznymi, co samo w sobie jest zdecydowanie fajniejsze niż gra polegająca na zestrzeliwaniu nadlatujących meteorytów. A zatem do dzieła. Chcesz uratować Ziemię? Musisz mieć oczy szeroko otwarte. Oraz automat Tobii EyeAsteroids. Niestety, firma planuje produkcję jedynie 50 sztuk.

 

www.tobii.com

Cena: 15 tys. dol.

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

MMO - Magia Młócenia Online

Ktoś z twoich znajomych gra w "World of Warcraft"? Słyszałeś o rosnącej popularności "Runes of Magic", ale nie wiesz, czym to się je? Nie wiesz, o co w ogóle chodzi z tym całym MMO?

Bentley z okienka

Bentley z okienka

W redakcji "Logo", kiedy nie mamy czasu na obiad, biegniemy do automatu i kupujemy puszkę coli oraz batonik. Goście luksusowego hotelu Mondrian South Beach w Miami też zaopatrują się w automatach. Nabywają... wypasione limuzyny. Automaty w hotelowym holu sprzedają wszystko, w cenie od 10 (T-shirty) do 1,2 mln dol (samochody Bentley Arnage i apartamenty).
Dozwolone od lat 18

Dozwolone od lat 18

Szczyt technologii czy głupoty? Japońska firma Fujitaka wyprodukowała automaty do sprzedaży papierosów, rozpoznające wiek kupującego na podstawie rysów jego twarzy.

Gumowy raj

Gumowy raj

Wątpimy, czy jest na świecie większy automat z gumami.