Teraz w swoim ogrodzie możesz postawić namiot przypominający komnatę bajkowego pałacu. Znamienne w przypadku Dream Folly jest to, że ?folly? w języku angielskim oznacza nie tylko mały dekoracyjny budynek, ale też szaleństwo czy głupotę.

 

www.neimanmarcus.com

Cena: 75 000 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

W tym minibiurze znajdziesz nie tylko biurko, szafki czy krzesło, ale też święty spokój. To niezły pomysł na rozwiązanie problemów tych z nas, którzy coraz więcej czasu tracą na dojazdy lub mają już dość kumpli z pracy. Moduł OfficePOD możesz ustawić nawet w ogrodzie.

Przyczepka-transformer

Przyczepka-transformer

Wypad ku dzikiej naturze ułatwić może patent firmy Sylvan Sport - Mobile Adventure Gear. 

Mandarin Oriental - Azjatycki luksus

Luksusowy hotel to nie tylko wspaniała architektura, designerskie wnętrza, basen na dachu czy 50-calowa plazma w każdym pokoju. To głównie jakość obsługi, wyrafinowana kuchnia i mnóstwo drobiazgów, które sprawiają, że goście płacą kilkaset dolarów za noc i chętnie wracają przy każdej kolejnej okazji.

Przygotowanie podróży bez internetu? Nonsens! Jak inaczej kupić bilet na samolot, znaleźć hotel i zarezerwować bilety do muzeów? Oto 10 stron, które naszym zdaniem najbardziej przydadzą się miłośnikom zwiedzania świata.