Znajdziemy tam salon z barem, luksusową sypialnię z 40-calowym telewizorem, łazienkę, kominek oraz drugi w pełni wyposażony bar na wysuwanym na dach tarasie. Wysunąć można także boki kampera, powiększając tym samym powierzchnię do 30 m2. To i tak za mało miejsca, aby pomieścić ilości piany, jaką utoczy na myśl o tej maszynie zazdrosny właściciel poczciwego VW Campera.

 

www.marchi-mobile.com

Cena: 2,9 mln euro

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

Rolls-Royce - srebna legenda

Są na świecie rzeczy tak oczywiste, że niezręcznie o nich w ogóle mówić. Ziemia krąży wokół Słońca, woda jest mokra, w piłkę zawsze wygrywają Niemcy. A Rolls-Royce? Każdy wie, że "rolls" jest drogi, luksusowy, solidny, niezawodny, ręcznie wykonany (no, dziś już może nie całkiem). Słowem, trzyma fason.

Wytworny bądź jak Ritz

Nie ma chyba w tym świecie marki bardziej prestiżowej niż Ritz.

Cunard pełną parą

Parowiec z Bostonu przybędzie z siedmiominutowym opóźnieniem - takie komunikaty marzyły się Samuelowi Cunardowi. Chciał stworzyć żeglugę tranatlantycką regularną i punktualną jak kolej. Stworzył coś więcej - linie oceaniczne, którym zawdzięczamy najwspanialsze statki w dziejach.

Przygotowanie podróży bez internetu? Nonsens! Jak inaczej kupić bilet na samolot, znaleźć hotel i zarezerwować bilety do muzeów? Oto 10 stron, które naszym zdaniem najbardziej przydadzą się miłośnikom zwiedzania świata.