Firma Panatta Sport specjalizuje się w produkcji sprzętu do fitnessu. Jak przystało na Włochów, szefowie firmy lubią dbać również o estetyczną stronę swoich produktów. Ostatnio namówili do współpracy słynne na całym świecie biuro projektowe Pininfarina, specjalizujące się głównie w designie samochodów, współpracujące m.in. z Ferrari, Maserati i Rolls-Royce'em. Tak powstała kolekcja stacjonarnych rowerów i bieżni Panatta Pininfarina. Sprzęty zachwycają designem, a w wersjach ulepszonych również wyposażeniem (wersje platinum mają ciekłokrystaliczne monitory, na których możesz np. oglądać telewizję podczas ćwiczeń).

 

Więcej informacji na stronie producenta.

 

mk

 

Czytaj też na Logo24:

Wichury, deszcze, śniegi - zimą nikomu przy zdrowych zmysłach nie chce się biegać na dworze, nie mówiąc już o jeździe rowerem czy wiosłowaniu. Na szczęście są jednak przyrządy gimnastyczne, tzw. aerobowe, dzięki którym nie wyhodujesz sobie brzucha.

Z morza terabajtów informacji, zdjęć, literek i znaczków czasami trudno jest wyłowić coś naprawdę wartościowego. Ruszyliśmy na łów za ciebie, oto nasza zdobycz: dziesięć stron, które warte są uzależnienia od internetu. Tylko dla miłośników sportu.

Sport to nie tylko zdrowie, ale także kontuzje. Jeżeli zaczniesz ćwiczyć regularnie, zwłaszcza bez przygotowania, szybko się o tym przekonasz.

Sprawdź, co ci grozi, i przeczytaj rady ekspertów, jak uniknąć urazów.

Atlas ciuchów na siłownię

Lekko, wygodnie i przewiewnie - tego powinieneś się trzymać, wybierając odzież na siłownię, nawet klimatyzowaną. Jeśli lubisz oglądać, jak pracuje twój biceps, spraw sobie koszulkę bez rękawów. Reszta to już kwestia stylu.