Raczej tak, bo fakt, że tamtejszy browar zaczął warzyć kosmiczne piwo, traktujemy z najwyższą obojętnością. Jęczmień pochodzi z eksperymentalnej uprawy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ci, co próbowali tego piwa, mówią, że smakuje identycznie (czytaj: marnie, jak to japońskie piwa) jak z ziemskiego jęczmienia.

 

www.sapporobeer.jp

 

cena: 10 tys. jenów

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
 

Piwo & grill - małżeństwo doskonałe 

Mieliśmy już niejeden test piw i niejedną lekcję grillowania. Ale jakoś tak zawsze oddzielnie. A przecież piwo i grill to świetny związek. Wybraliśmy więc kilka oryginalnych zestawów i spotkaliśmy się w męskim gronie, aby je ocenić. Skład jury? Znani aktorzy - Redbad Klijnstra i Andrzej Zieliński, doskonały grafik Artur Matulaniec i niżej podpisany.

   

250 lat w czerni i bieli 

Od dwóch i pół stulecia guinness nie toleruje obojętności.

Jeśli nie rzucisz od razu, to pokochasz na zawsze!

  Wielkie piwa z małej Belgii

Mówi się, że Belgowie mają 360 gatunków piwa, po jednym na każdy dzień roku.

Pięć pozostałych dni zarezerwowano dla tych, których jeszcze nie ma, ale wkrótce zostaną wymyślone. Ale to wszystko i tak nieprawda, bo belgijskich piw jest grubo ponad tysiąc.

  Na zdravi, czyli piwny weekend w Pradze
Nejlepši pivo je c'eské pivo! Wiedzieliśmy, że to najprawdziwsza prawda, ale trzeba było mieć jakiś pretekst do męskiej wyprawy. Cóż, przyłączyły się żony, więc w planie było również zwiedzanie.