Tam dym pakuje się do pojemnika ze sprejem. Zero poezji. Czekamy na wersje kolorystyczne - jest instytucja, która może być zainteresowana białym i czarnym dymem. Do szerokiej dystrybucji przydałby się także wariant siwy. Wężykiem, Jasiu, wężykiem. 

 

www.inspectusa.com

  

cena: 84,55 dol. (12 puszek)

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 
    Ciało palenie

Palę się!!!

Wielkie języki ognia ogarniają moje plecy, ręce, tył nóg i część brzucha. To nie sen - zaczyna mi się robić gorąco w łydki. Nie mam jednak powodów do strachu. Nad moim bezpieczeństwem czuwa najlepsza ekipa kaskaderska w polskiej branży filmowej. 

Polecamy szukającym upominku dla kolegi z wojska. Pora skończyć z prymitywną, oldskulową modą odliczania dni, które pozostały do zakończenia służby, za pomocą "falomierza".
Gratka dla fanów militariów i piromanów. To prawie miniaturowy miotacz ognia, który pozwoli zlikwidować każdą armię mrówek czy bunkry, w których schroniły się mszyce.
Cirque du Soleil
Cyrk słońca
To historia jak z bajki. Wszystko zaczęło się w roku 1982, w niewielkim, kanadyjskim miasteczku Baie-Saint-Paul. Pewnego dnia grupa młodych artystów wmieszała się w uliczny tłum, bawiąc widzów tańcem, muzyką, żonglerką, połykaniem ognia i akrobacjami na szczudłach.