Nad popularnymi systemami Nike+ i Adidas Micoach ma tę przewagę, że dzięki modułowi GPS nie ma problemu z kalibracją krokomierza, a przebiegniętą trasę można błyskawicznie wprowadzić do komputera. System przechowuje do 200 godzin danych, więc możesz spokojnie brać go np. na wakacje bez komputera.

 

 

Tekst: Mikołaj Kirschke

Zdjęcia: Kuba Atys, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Nadejście tego gadżetu zapowiadaliśmy przed kilkoma miesiącami, ale nawet my nie spodziewaliśmy się, że druga generacja asystenta treningowego Adidas miCoach będzie do kupienia w Polsce
 

Wskazania tętna, tempo, pokonany dystans, czas treningu, spalone kalorie, nawet precyzyjna mapa biegu - nowoczesne urządzenia dla biegaczy dadzą ci pełną kontrolę nad każdym elementem treningu.

Lekkie, oddychające materiały, płaskie klejenia zamiast obcierających szwów oraz pełna gama długości rękawów i nogawek - w ciuchach do biegania najbardziej liczy się to, żebyś w ogóle nie musiał zwracać na nie uwagi.
Co roku na rynku pokazują się dziesiątki nowych butów do biegania. Wiele z nich    to świeże wersje znanych już modeli,ale pojawiają się również zupełne nowości. W tym sezonie jest też nieobecna dotąd w Polsce marka - amerykański K-Swiss.