Steeper Keeper to kubek z biegnącą przez uchwyt szczeliną, w której umieszczamy ogonek tzw. szczura. Nie znamy lepszego patentu na poskromienie sznurka z etykietą podczas nalewania wody oraz torebki podczas picia. Rewolucja? Jak na patent do parzenia herbaty - październikowa.

 

www.quirky.com

 

cena: 8 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

  

Dla zwykłego śmiertelnika zaproszenie na herbatę przez prezydenta Stanów Zjednoczonych lub członka angielskiej rodziny królewskiej jest równie prawdopodobne, co podróż w kosmos. Dzięki Teabags Royal to wy możecie zaprosić na herbatę wielkich tego świata. Barack Obama lub książę Karol, rozkosznie moczący się w filiżance, dodadzą snobistycznego uroku każdej popołudniowej herbatce.

Wysokoczuła kamera termowizyjna, suwmiarka, sześć ekspresów ciśnieniowych, pięcioro zagorzałych amatorów i dwoje zawodowców. Czy z takiej mieszanki uda nam się wycisnąć espresso idealne? I to dla leniucha!? Spróbujmy.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie porannej kawy bez słodkiego dodatku. Kubek Dunk ma schowek, gdzie bez trudu zmieszczą się dwa okrągłe ciasteczka. Bardzo smaczny pomysł.

Trochę zimy, trochę lata

Niezależnie od pory roku Desktop Cup Warmer and Cooler zapewni wam dokładnie to, co obiecuje jego nazwa. Dzięki wbudowanemu termoelektrycznemu modułowi napój podgrzeje (do 56°C) lub schłodzi (do 15°C).

Herbata - Czary z fusów

Herbatę pijemy często, a często oznacza, niestety, byle jaką i z byle czego. Czasem warto sprawić sobie i bliskim trochę frajdy z herbaty: dobrej i dobrze zaparzonej.