Po pierwsze: deklaracja, że przy powstawaniu skorzystano z technologii NASA. A po drugie, dodanie z przodu nazwy małej literki "i". Takiej podwójnej argumentacji używają twórcy iWallet - portfela, z którego nikt nigdy nie podbierze ci pieniędzy. Marketing marketingiem, jednak wytrzymały portfel z czytnikiem linii papilarnych broni się sam - przed otworzeniem go przez niepowołane ręce.

 

www.iwalletusa.com 

Cena: 300 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

  

Kawa papilarna Kawa papilarna
Xelsis Digital ID SLX 8870 MS - to pełna nazwa modelu ekspresu do kawy z czytnikiem, który zapamiętuje do sześciu odcisków linii papilarnych i przyporządkowuje im wcześniej ustawione zamówienia.
Z takim sprzętem przejdziesz przez Irak, Haiti i dżungle Amazonki. A jeśli nawet nie przejdziesz, przetrwają twoje banknoty.
Dla nadzwyczajnie przezornych. Portfel na karty kredytowe i banknoty, który można otworzyć tylko po przeciągnięcia palcem po czytniku linii papilarnych.
Ten portfel ochroni twoje pieniądze w dobie ogólnoświatowego kryzysu. Utkano go z 25 tysięcy stalowych włókien, trzykrotnie cieńszych od kartki papieru.
Nie kurczy się, nie rdzewieje, nie można go też zaplamić. No i ma też jedną właściwość w stylu high-tech. Nie można (za pomocą fal radiowych) zeskanować danych z przechowywanych w nim kart kredytowych.