Jego zdrowie - nie tylko psychiczne - uratuje siatka do pisuaru z bramką i piłeczką, którą ciepłym strumieniem wbije między słupki. Nie tylko nie straci gola, ale samemu strzeli kilka. To prosty sposób, by zamienić pub w mekkę kibiców oraz utrzymać higienę. Chyba że ktoś będzie strzelał rogalem nad murem.

 

www.allegro.pl 

Cena: 28 zł

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24

Piss art

W dzisiejszych czasach sztuką może być prawie wszystko. No, ale żeby tworzyć sztukę na potrzeby zwykłego sikania? Toż to prawdziwa profanacja! Kalifornijski rzeźbiarz Clark Sorensen nie obawia się oskarżeń konserwatystów i dyletantów. Tworzy przedmioty, dzięki którym chwile spędzone w toalecie stają się przeżyciem artystycznym.

Męska kawiarnia

Toaleta jest jednym z ostatnich miejsc na świecie, gdzie mężczyzna może w spokoju usiąść i zrelaksować się bez obecności kobiet i innych problemów - mówi austriacki przedsiębiorca Stefan Holz. Kierując się tą myślą postanowił zainwestować w "Spokojne miejsce" dla mężczyzn. I wcale nie chodzi o sieć szaletów.

Wielki futbol w biurze Wielki futbol w biurze
Kto powiedział, że jedna z najważniejszych technik biurowego survivalu, czyli rzucanie kulkami z papieru do kosza na śmieci, musi dawać satysfakcję tylko fanom koszykówki?
Piłkarzyki na salonach Piłkarzyki na salonach