Discovery 105GMT Gold ma właściwości dość nowoczesnego telefonu (kamerka, ładny wyświetlacz, odtwarzacz muzyczny) i obudowę z 274-karatowego szafiru oraz 24-karatowego złota. Charakter modelowi nadają dwa dodatkowe zegarki. Zegarki mechaniczne, co w komórkach jest zabiegiem bez precedensu. Nakład 50 sztuk.

 

www.mobiado.com 

cena: 9800 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz na Logo24:

gadżety, komórki

Proste jak złoty telefon

Proste jak złoty telefon

Komórka John's Phone Bar łączy sprzeczności. Z jednej strony przepych, wyrażony poprzez złoto, z drugiej zaś - minimalizm.

Ocena, czy luksus jest zbędny, zależy od punktu widzenia, czyli zasobności portfela. Są jednak produkty tak ekskluzywne, że ich istnienie urąga zdrowemu rozsądkowi. To rzeczy, które w swojej kategorii są najdroższe.

Złoty iPad

W ekskluzywnej wersji pokrytej złotem i inkrustowanej diamentami. iPad na bogato waży 2,1 kg (czyli dobre półtora kilo więcej od oryginału), ma modem 3G i dysk 64 GB.
Cieszysz się, że kupiłeś sobie Nintendo Wii? A angielska królowa dostała za darmo. I to złote! Japońska firma postanowiła w ten sposób wypromować nową odsłonę popularnej serii gier "Wii Family" - "Big Family Games".