Dla ciebie lub bliskiej osoby. Na początek - wariant oszczędny.

 

Wiedźmin 2

Produkcja dostępna na razie tylko na pecety. Emocjonująca i angażująca na całego historia Geralta z Rivii jest przepełniona walką, spiskami, intrygami i namiętnościami (pierwowzór literacki zobowiązuje!). Jeśli warto poświęcić święta na męczenie jakiegoś erpega, to bez wątpienia jest to "Wiedźmin 2"!

 

Cena: 70 zł (PC)

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Wiedźmin 2 , gry

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Wielcy wodzowie ,film , bbc

Wielcy wodzowie

Dziś ludzie boją się co najwyżej podwyżek cen benzyny i finału "Tańca z gwiazdami". Kiedyś cały świat drżał na dźwięk tych imion. Spartakus, Napoleon, Attyla, Cortes, Ryszard Lwie Serce i Szogun Tokugawa - świetne dokumenty BBC o wielkich wodzach będą miłą alternatywą dla "To właśnie miłość" i "Kevin sam w domu".

 

www.merlin.pl

Cena: 29,99 zł za płytę (149,99 zł za komplet)

 

Książka o wojnie

Unikatowa historia I wojny światowej. Bohaterami są m.in. Australijka, która jest kierowcą ciężarówki w serbskiej armii, amerykański chirurg polowy, niemiecki marynarz i francuski urzędnik. Dwadzieścia autentycznych osób, których losy przypomniał szwedzki historyk Peter Englund. 220 rozdziałów układa się w zbiorowy pamiętnik czterech lat wojennego piekła.

 

Cena: 69,90 zł

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,Peter Englund, książka, wojna

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, film, Polański

Kolekcja filmów Polańskiego

Czy można nie kochać Polańskiego? Nie samego reżysera, ale jego filmowych arcydzieł? Wydana przez Imperial CinePix kolekcja zawiera trzy znakomite thrillery polsko-amerykańskiego filmowca. "Dziecko Rosemary", "Chinatown" i "Lokator" - strach się bać!

 

Cena: 89,90 zł

 

 

Książka Janusza Głowackiego

Opowiadania, w większości już wcześniej publikowane. Te sprzed kilkudziesięciu lat opisują (nie) rzeczywistość PRL-u. Późniejsze powstały w okresie nowojorskiej emigracji pisarza. Zupełnie się nie zestarzały. Warto.

 

Cena: 28 zł

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,Głowacki , książka

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, T-shirt

 

T-shirt niezależny

Dla brata/kumpla/młodego duchem wujka. Jeśli chodzi o prezenty, ubraniom z sieciówek, produkowanym w liczbie miliona sztuk każde, warto powiedzieć stanowcze nie i wybrać nietypowy T-shirt, bluzę lub czapkę z metką niszowej marki, koniecznie made in Poland. Nie dość że to teraz szalenie modne (bo takie alternatywne), to i szlachetne, wszak wspieramy rodzimych przedsiębiorców.

 

misbhv.com

Cena: 80 zł

 

 

50 piłkarzy wszech czasów

Pięć DVD z materiałami o podziwianych przed laty i obecnie piłkarzach. Od Eusebia przez Maradonnę po Messiego. Najbardziej spektakularne akcje i bramki, wywiady z piłkarzami, ich kolegami z drużyny, trenerami, członkami rodziny. Must-have każego kibica.

 

www.amazon.com

Cena: 16,19 funta

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,dvd,film,futbol

 

Opracowanie: redakcja

Zdjęcia: Shutterstock, Fashion PR, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na inne pomysły na prezenty