prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,KOSZULA, DIVERSE

Koszula Diverse

 

Bo porządna koszula to zawsze jest dobry pomysł na prezent. Casualowa, bawełniana, z kieszonką na piersi - przyda się na prawie każdą okazję.

 

www.diversesystem.com

Cena: 120 zł

 

 

Fifa 12

Tytuł idealny niezależnie od sprzętu posiadanego przez obdarowywanego, bo "FIFA 12" wyszła w wersji na wszystkie platformy. Dla kogoś, kto lubi futbol, będzie to świetna okazja zarówno do pojedynków sieciowych, jak i indywidualnej gry w rozbudowanym trybie kariery. Mikołaju, tylko nie pomyl pudełek!

 

Cena: 105 zł (PC, PS2, PSP), 160 zł (Wii), 180 zł (PS3, X360)

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Fifa 12 ,gry

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,waga , podróże, Samsonite

Waga bagażowa Samsonite

Znakomity podarunek dla każdego podróżnika - pozwoli uniknąć krępujących sytuacji, w których przy odprawie lotniskowej trzeba przepakowywać walizki, prezentując wszystkim majtki żony, swoje kalesony i kiełbasę krakowską dla wujka w Toronto.

 

sklepsamsonite.pl

Cena: 119 zł

 

Zestaw higieniczny

Prawdziwy facet ma świeży oddech i gładką twarz nawet w wyczerpującej podróży. Ten zgrabny zestaw z wymiennymi końcówkami pomoże dbać o higienę w każdej sytuacji. A samo nakręcanie główki szczoteczki na rączkę przypomina trochę kompletowanie karabinu w "Dniu szakala".

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,podróże,golenie,maszynka,szczoteczka

 

www.czerwonamaszyna.pl

 

Cena: 159 zł

 

 

 

 

 

Horolezka

Idealny plecak "w razie czego" australijskiej firmy Sea to Summit. Pusty zajmuje mniej więcej tyle miejsca, co dwa pudełka zapałek, ale załadujesz tu do 20 l bagażu. Wykonany z wodoodpornej, pokrytej sylikonem, bardzo wytrzymałej cordury, waży jedyne 68 g.

 

Cena: 100 zł

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, plecak,  Sea to Summit

 

Sztuka latania

Obłędny. Czy raczej - jak mówi teraz młodzież -  epicki film snowboardowy. Pokochają go nawet ci, którzy  w życiu nie mieli deski na nogach (swoją drogą, po seansie na pewno zechcą ją kupić). Fantastyczne krajobrazy, ujęcia, montaż, muzyka, no i oczywiście potężna dawka snowboardingu na najwyższym poziomie. Oficjalny trailer na YouTube ma już ponad pięć milionów odsłon.

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,film, snowboard, Flight

www.redbullshop.com

Cena: 32,99 euro

 

Opracowanie: redakcja

Zdjęcia: Shutterstock, Fashion PR, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też inne pomysły na prezenty