prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie,Słuchawki, Pioneer

Słuchawki Pioneer SE-A1000

To typ redakcyjnego audiofila, którego rekomendacja znaczy dla nas więcej niż wszystkie pozytywne opinie z forów internetowych razem wzięte. Pioneerowi pochwały należą się za doskonały, przestrzenny dźwięk ("Masz wrażenie, że siedzisz pośród muzyków!" - emocjonował się nasz G.), duże, wygodne nauszniki i niezwykłą lekkość (280 g).

 

Cena: 285 zł

 

 

Myszka Logitech

Performance Mouse MX jest sprawdzonym już następcą jeszcze bardziej sprawdzonej myszki dla graczy - MX Revolution. Charakterystyczny kształt to jedno, nie mniej ważne są technologia Darkfield (jazda po każdej powierzchni, nawet szkle) oraz świetne kółko, które kręci się długimi sekundami. W nowej wersji parę przycisków dodano, usunięto drugie kółko pod kciukiem, a stację dokującą zastąpiono praktyczniejszym ładowaniem przez kabel USB.

 

Cena: 260 z

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Myszka, Logitech, Performance

ł

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, koszulka, Icebreaker

Koszulka Icebreakera

Termoaktywna koszulka Icebreaker - do sportów uprawianych na dworze (bieganie, rower, narty, spacery itp.). Ciuch z wysokiej jakości wełny merynosów: ciepły, lekki, mięciutki, przyjemny w dotyku i nie gryzie jak typowa wełna (bieliznę Icebreakera noszą nawet osoby uczulone na wełnę).

 

Cena: ok. 250 zł

 

 

t-shirt rugby

All Blacks w niesamowicie zaciętym finale pokonali niedawno Francuzów i po raz drugi w dziejach zdobyli Puchar Świata. Któż nie chciałby być równie męski, jak zdobywca przyłożenia Tony Woodcock lub prowadzący hakę Piri Weepu? Z maoryskimi rysami trzeba się urodzić, klatę - wyhodować samemu, ale przynajmniej koszulka jest dostępna za pieniądze.

 

kitbag.com

Cena: 50 funtów

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, t-shirt, rugby

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Bokserki, Paul Smith

Bokserki Paula Smitha

To właśnie dzięki temu projektantowi męskie bokserki w latach 80. wróciły do łask po latach dominacji slipów. Proponujemy model w wielokolorowe prążki, z których słynie ten projektant.

paulsmith.co.uk

Cena: 40 funtów

 

Model Spitfire

Legenda bitwy o Anglię w skali 1:24 (czyli model po sklejeniu ma prawie 38 cm długości!).

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Model, Spitfire

W dodatku w specjalnym malowaniu upamiętniającym Polaka Jana Zumbacha - doskonałego pilota, ale i niepokornego zawadiakę, który po wojnie zajmował się przemytem i walczył w Afryce jako najemnik. Nosił ksywkę Kaczor Donald - stąd malunek na kadłubie przed kokpitem.

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Model, Spitfire

Cena: 245 zł

 

Opracowanie: redakcja

Zdjęcia: Shutterstock, Fashion PR, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też inne pomysły na prezenty

Prezenty do 99 zł

Co chciałbyś dostać na święta? - to pytanie słyszymy co roku i co roku jesteśmy wobec niego bezradni. Równie bezradnym przyda się garść pomysłów w kilku grupach cenowych.

Prezenty 100-199zł

Według zeszłorocznych badań OBOP-u przeciętny Polak na prezenty dla dziecka, partnera albo rodziców wyda właśnie stówkę z hakiem.

Kultowe rzeczy lat 90.

Dwie dekady temu wkroczyliśmy z peerelowskiej szarzyzny w kolorowy świat lat 90. W kąt poszły sofiksy, woda Brutal i rower Wigry. Pod choinkami znajdowaliśmy już nowe przedmioty pożądania. Oto?10 naszych ulubionych.