Casual dating to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie poszukują stałego związku, ale chcą urozmaicić swoje życie erotyczne. Ten nowy trend na mapie obyczajowej zatacza coraz szersze kręgi i zdobywa rzesze zwolenników.

Na C-Date.pl zarejestrowało się już ponad 720 tys. Polaków, z czego ponad połowa - to płeć piękna. Co ciekawe, najliczniejszą grupą wiekową wśród użytkowników C-Date.pl są 30- i 40-latkowie. Najwięcej osób zarejestrowanych  pochodzi z województwa mazowieckiego. Na całym świecie C-Date przyciągnął już ponad 8 mln użytkowników, co daje mu tytuł lidera portali typu casual dating. Serwis obecny jest m.in. we Francji, Włoszech, Niemczech, Skandynawii i Brazylii.

 

Daj się ponieść fascynującej przygodzie!

Anonimowość i dyskrecja

Przełam swoją niepewność i daj się ponieść nowym doznaniom. C-Date.pl gwarantuje 100% anonimowości i dyskrecji. W szczególny sposób dbamy o Twoje dane osobowe oraz wizerunek. Jeśli nie chcesz, nie musisz pokazywać swojego zdjęcia wszystkim użytkownikom portalu - możesz ujawnić je tylko wybranym i zaufanym osobom w serwisie. Masz możliwość wcześniejszej wymiany wiadomości, zanim udostępnisz komuś swoją fotografię. Do czasu, kiedy nie zdecydujesz się tego zrobić, może pozostać  rozmyta. Pozornie więc, C-Date.pl i casual dating jest nie tylko dla odważnych poszukiwaczy, ale i mniej śmiałych osób, które chciałyby nawiązać nowe, ciekawe znajomości.

Komfort i wygoda

Wyjątkowy system, według którego skonstruowany jest C-Date.pl,  wiele rzeczy robi za Ciebie. Przede wszystkim, Twoją osobowość erotyczną odzwierciedli kilka zdjęć, które najbardziej odpowiadają Twoim upodobaniom. Wybierzesz je spośród galerii kilkudziesięciu fotografii. W obrazowy sposób mają one prezentować Twoje erotyczne pragnienia. Podczas procesu rejestracji określisz także, jakiego typu znajomości szukasz i jakie masz preferencje seksualne. Wyjątkowy system kojarzeniowy portalu C-Date.pl sam przyśle Ci propozycje kontaktów, wybranych specjalnie dla Ciebie pod kątem Twoich preferencji. C-Date gwarantuje do 30 propozycji kontaktów dla swoich Członków Premium, jak również jedną darmową propozycję dla każdego nowo zarejestrowanego członka. A jeśli nie masz pomysłu, jak zainicjować kontakt - system wiadomości C-Date podpowie Ci tekst, którym możesz nawiązać nową znajomość.

Precyzja

C-Date daje Ci bogatą gamę możliwości - a to, co z nimi zrobisz, zależy tylko od Ciebie. Dlatego tak ważna jest szczerość i dokładność przy rejestracji. Sam określasz ten typ zmysłowości, który najbardziej Cię interesuje. Lubisz pikantne rozmowy przez e-mail? A może szukasz kobiety, z którą będziesz mógł spędzić namiętną noc przy winie na egzotycznej plaży? Wszystko to znajdziesz na C-Date.pl, w miejscu, gdzie spotykają się dorośli ludzie, którzy wiedzą, czego od siebie oczekują. Ty decydujesz, czy interesuje Cię tylko internetowy flirt, czy też seksualne uniesienia w realu.

Niejednokrotnie erotyczne spotkania to nie tylko jednonocne przygody - prawie 1/3 użytkowników portalu deklaruje, że znalazła na nim swoją drugą połówkę.

Więcej informacji na www.C-Date.pl >>