Najlepsi polscy zawodnicy występują obecnie w Grupie I Strefy Euro-Afrykańskiej rozgrywek Pucharu Davisa. W pierwszej rundzie tegorocznych zmagań przyszło im zmierzyć się z drużyną Słowenii we wrocławskiej Hali Stulecia i dzięki wsparciu tysięcy kibiców na korcie udało im się odnieść kolejne zwycięstwo. Polacy są bardzo blisko wywalczenia historycznego awansu do Grupy Światowej.


Dzięki regularnym zwycięstwom tenis staje się coraz bardziej popularny. Długo trwało przekonanie, że jest to sport dla wybranych, ale obecnie jest to powszechna dyscyplina dostępna dla szerszego grona osób. Nigdy jednak tenis nie utracił swojej elitarności i elegancji. Szczególnie istotna jest tutaj zasada fair play.
Nasi tenisiści prezentują się coraz lepiej zarówno na korcie, jak i podczas oficjalnych spotkań w czasie rywalizacji w Pucharze Davisa. Tenis, jak żaden inny sport, wymaga od zawodników elegancji i wyczucia stylu, również poza kortem. Mając to na uwadze Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie od 2011 roku jest marka Recman, która wspiera rozwój tenisa w Polsce.


Polscy sportowcy rywalizując z drużynami z innych państw mogą świętować zwycięstwa w mistrzowsko skrojonych garniturach Recman. Na każde ze spotkań Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski, kapitan Radosław Szymanik oraz pozostali reprezentanci otrzymują stylową odzież i akcesoria sygnowane logo Recman. Nasi zwodnicy podczas oficjalnych spotkań nie tylko prezentują się rewelacyjnie, ale - jak sami podkreślają - czują się komfortowo w strojach Recman.
Koncepcja marki Recman narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie cały zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą odzieży męskiej. Wkrótce produkty marki Recman trafią również na wymagające rynki zagraniczne.


Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki. Kreatywny zespół doświadczonych projektantów i konstruktorów ma na uwadze przede wszystkim unikatowy i wygodny krój oraz najwyższą jakość wyselekcjonowanych tkanin. Liczy się precyzja i perfekcja wykonania każdego detalu. Bogata gama niepowtarzalnych modeli tworzy spójne kolekcje. Garnitury i marynarki Recman szyte są z wysokogatunkowych materiałów, co znacząco podnosi komfort ich noszenia. Wśród bogatego asortymentu w salonach Recman można znaleźć również koszule, spodnie, swetry, bluzy, płaszcze i kurtki, bieliznę, stylowe obuwie oraz wyszukane akcesoria w postaci perfum i modnych toreb.

Nowoczesna elegancja i komfort użytkowania to najważniejsze wartości, które pozwoliły marce zdobyć lojalność Klientów na polskim rynku. Odzież i akcesoria sygnowane logo Recman dostępne są w ponad 100 miastach na terenie całej Polski.
Recman intensywnie wspiera utalentowanych polskich sportowców i zamierza kontynuować współpracę z Reprezentacją Polski Mężczyzn, ubierając tym samym najlepszych polskich tenisistów. Firma planuje również wspieranie młodych, utalentowanych zawodników uczących się gry w tenisa. Co ciekawe, w najbliższych miesiącach w salonach Recman pojawi się kolekcja ubrań zainspirowana tenisem.


Zapraszamy na stronę marki Recman - www.recman.pl - Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.